Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Zasilacz szyny uniwersalny czarny

#ZOSTAŃWDOMU
Kupuj bezpiecznie on-line

ZAS-3U-BL

Nowy

Stan w magazynie: 6 szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Dostępny

62,91 zł bruttoWięcej informacji

Zasilacz szyny uniwersalny czarny

Zasilanie szynoprzewodu, które umożliwia podłączenie napięcia w sposób inny niż tradycyjny. Wyjście na przewód znajduje się od dołu, co daje możliwość podłączenia przewodu, który znajduje się w innym miejscu niż pod szyną.

Szynoprzewody oświetleniowe okażą się nieocenioną pomocą, jeśli zdecydujesz się na zamontowanie w swoim mieszkaniu reflektorów. Ich odrobinę industrialny profil doskonale pasuje do nowoczesnych wystrojów. Oświetlenie szynowe to doskonała technika na niezwykle wygodne modyfikacje rozlokowania opraw. Dzięki niemu bez przeszkód stworzysz klimat oraz efekt wskazany na daną chwilę. Co więcej odnajdziesz w naszym sklepie szeroki wybór reflektorów na szynę, które posiadają nadzwyczaj interesujące i szykowne formy.

Ta szyna oświetleniowa, podobnie jak pozostałe, wyróżnia się trwałością i odpornością mechaniczną. Jest też prosta w użytkowaniu. Jej minimalistyczny i schludny projekt sprawi, że idealnie będzie harmonizować z każdym nowoczesnym wnętrzem. Dzięki niej rozmieszczenie reflektorów stanie się bezproblemowe. Szynoprzewody oświetleniowe odnajdą się bez problemu zarówno w domowej przestrzeni, jak w miejscu pracy. Nie zwlekaj i wypróbuj to poręczne rozwiązanie.

Dane techniczne

Kolor Czarny
Kolor Czarny
Wysokość 28+43 mm
Wysokość 28+43 mm
Szerokość 30 mm
Szerokość 30 mm
Close