Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Zasilacz szyny uniwersalny biały

#ZOSTAŃWDOMU
Kupuj bezpiecznie on-line

ZAS-3U-WH

Nowy

Stan w magazynie: 19 szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Dostępny

62,91 zł bruttoWięcej informacji

Zasilacz szyny uniwersalny biały

Zasilanie szynoprzewodu, które umożliwia podłączenie napięcia w sposób inny niż tradycyjny. Wyjście na przewód znajduje się od dołu, co daje możliwość podłączenia przewodu, który znajduje się w innym miejscu niż pod szyną.

Szynoprzewody oświetleniowe staną się bezcenną pomocą, jeśli zdecydujesz się na zainstalowanie w swoim mieszkaniu reflektorów. Ich lekko industrialny profil świetnie pasuje do nowoczesnych wystrojów. Oświetlenie szynowe to doskonały patent na niezwykle wygodne reorganizację rozlokowania opraw. Za jego sprawą szybko i prosto wykreujesz atmosferę oraz efekt niezbędny na daną chwilę. Ponadto znajdziesz w naszej ofercie szeroki wybór reflektorów na szynę, które posiadają nad wyraz interesujące i stylowe kształty.

Ta szyna oświetleniowa, podobnie jak inne, cechuje się solidnością i odpornością mechaniczną. Jest też łatwa w obsłudze. Jej minimalistyczny i schludny projekt sprawi, że doskonale będzie współgrać z każdym nowoczesnym wnętrzem. Dzięki niej podwieszenie reflektorów będzie nad wyraz proste. Szynoprzewody oświetleniowe odnajdą się idealnie zarówno w domu, jak w miejscu pracy. Nie zwlekaj i sprawdź to poręczne rozwiązanie.

Dane techniczne

Kolor Biały
Kolor Biały
Wysokość 28+43 mm
Wysokość 28+43 mm
Szerokość 30 mm
Szerokość 30 mm
Close