Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Łącznik szyny kątowy czarny

CONC-3U-BL

Nowy

Produkt dostępny.

Produkt niedostępny

137,76 zł brutto

Więcej informacji

Łącznik szyny kątowy czarny

 Łącznik, za pomocą którego ustawisz dwa szynoprzewody pod kątem 90 stopni. Łącznik kątowy może również spełniać funkcję zasilania.

Szynoprzewody oświetleniowe będą nieocenioną pomocą, jeśli postanowisz zamontować w swoim mieszkaniu reflektory. Ich lekko industrialny profil idealnie komponuje się z nowoczesnymi aranżacjami. Oświetlenie szynowe to fantastyczna technika na nad wyraz komfortowe reorganizację ustawień lamp. Dzięki niemu bez przeszkód stworzysz atmosferę oraz efekt wskazany na daną chwilę. Dodatkowo znajdziesz u nas paletę reflektorów na szynę, które wyróżniają się nadzwyczaj atrakcyjnymi i stylowymi kształtami.

Ta szyna oświetleniowa, zupełnie tak jak inne modele, cechuje się solidnością i odpornością mechaniczną. Jest również nieskomplikowana w obsłudze. Jej minimalistyczny i schludny design sprawi, że świetnie będzie harmonizować z każdym nowoczesnym wnętrzem. Z jej pomocą rozmieszczenie reflektorów okaże się bezproblemowe. Szynoprzewody oświetleniowe to doskonały wybór zarówno dla domu, jak i dla miejsca pracy. Nie zwlekaj i wypróbuj to praktyczne rozwiązanie.

Dane techniczne

Kolor Czarny
Kolor Czarny
Wysokość 32,5mm
Wysokość 32,5mm
Szerokość 65mm
Szerokość 65mm
Close