Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X
Adapter do lamp  3-fazowy  czarny Zobacz większe

Adapter do lamp 3-fazowy czarny

ADP-3-BL

Nowy

Stan w magazynie: 9 szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Najbliższa wysyłka za

Dostępny

46,74 zł brutto

Więcej informacji

Adapter do lamp 3-fazowy czarny

Adapter zastosowany w dowolnych oprawach, umożliwia umieszczenie ich na szynie, co daje nieograniczone możliwości aranżacji, nawet w nietypowych pomieszczeniach.

Szynoprzewody oświetleniowe będą niezastąpioną pomocą, jeśli postanowisz zamontować w swoich czterech kątach reflektory. Ich odrobinę industrialny wygląd wspaniale pasuje do nowoczesnych aranżacji. Oświetlenie szynowe to znakomity system na niebywale komfortowe zmiany rozlokowania opraw. Dzięki niemu bez problemu stworzysz klimat oraz efekt wskazany na określony moment. Dodatkowo znajdziesz w naszym asortymencie bogaty wachlarz reflektorów na szynę, które wyróżniają się nad wyraz interesującymi i eleganckimi formami.

Ta szyna oświetleniowa, tak samo jak inne, charakteryzuje się trwałością i odpornością mechaniczną. Jest również łatwa w użytkowaniu. Jej nieskomplikowany i klarowny design sprawi, że świetnie wpasuje się w każde nowoczesne wnętrze. Z jej pomocą rozmieszczenie reflektorów okaże się zupełnie nieskomplikowane. Szynoprzewody oświetleniowe to doskonały wybór zarówno dla domu, jak i dla miejsca pracy. Już teraz sprawdź to funkcjonalne rozwiązanie.

Produkty powiązane

Close