Close

TANGO LED BIAŁY CIEPŁY ALU IP20 SKOFF

ML-TAN-G-H-1-PL-00-01

Nowy

Stan w magazynie: 6 szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Dostępny

61,67 zł brutto

Więcej informacji

TANGO LED BIAŁY CIEPŁY ALU IP20 SKOFF

Innowacyjna linia oświetleniowa MUSIC LINE firmy SKOFF, jest grupą bardzo płaskich opraw przeznaczonych do podświetlania ciągów komunikacyjnych, ścian, schodów, podstopnic, witryn meblowych.
Głównymi zaletami tych opraw są walory oświetleniowe oraz niepowtarzalne wzornictwo. Jako źródła światła zastosowane są diody LED. Nowoczesne oprawy pobierają minimalną ilość energii elektrycznej i dlatego mogą być zasilane przez długi okres czasu nie narażając użytkownika na duże koszty. Zastosowanie technologii LED sprawiło, że w trakcie działania wydzielana jest minimalną ilość ciepła. Dzięki temu produkt ten może być zastosowany bezpośrednio na elementach łatwopalnych typu: płyty meblowe, elementy drewniane.
Cechą charakterystyczną opraw Music Line są ich gabaryty. Obudowa jest bardzo płaska, w związku z czym niewiele odstaje od powierzchni zamocowania. Oprawy można montować w tradycyjnych puszkach elektro-instalacyjnych, jak również w otworach Ø 50 wersja MINI lub Ø 60 wersja Standard lub DUO. W wersji STICK istnieje możliwość przyklejenie oprawy bezpośrednio do podłoża za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej.
Światło, które emitują oprawy Music Line skierowane jest w dwóch płaszczyznach – podstawowej w dół, oraz odbite – boczne, przez co w konstrukcji tej nie widać elementów świetlnych (cechy te zostały objęte zgłoszeniem patentowym).

 

Specyfikacja techniczna:
Napięcie zasilania: 10V DC
Źródło światła: LED
Barwa światła: biały ciepły
Moc: 0,8W
Rodzaj powierzchni: stop aluminium
Sposób montażu:
- w puszce elektro-instalacyjnej Ø60
- w otworze Ø60
Stopień ochrony: IP20
Wymiary: 73x73mm
Żywotność: do 50000h
Okres gwarancji: 24 m-ce

Dane techniczne

Moc [W] 0,8W
Temperatura barwowa [K] 3800K
Napięcie [V] 10V DC
Kolor Aluminium
Kolor Aluminium
Materiał stop aluminium
Materiał stop aluminium
Wysokość 73 mm
Wysokość 73 mm
Sposób montażu puszka elektro-instal/otwór O60
Szerokość 73 mm
Szerokość 73 mm
Stopień szczelności (IP) IP 20
Zinegr źródło światla LED Tak
Żywotność [h] do 50000h
Close