Close

RUEDA mini LED biały ciepły ALU IP66 SKOFF

MH-RMI-G-H-1-PL-00-01

Nowy

Realizacja 7 - 14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy)

Realizacja 7 - 14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy)

49,25 zł brutto

63,96 zł brutto

-23%

Więcej informacji

RUEDA mini LED BIAŁY CIEPŁY ALU SKOFF

Innowacyjna linia oświetleniowa MUSIC LINE firmy SKOFF, jest grupą bardzo płaskich opraw przeznaczonych do podświetlania ciągów komunikacyjnych, ścian, schodów, podstopnic, witryn meblowych.
Głównymi zaletami tych opraw są walory oświetleniowe oraz niepowtarzalne wzornictwo. Jako źródła światła zastosowane są diody LED. Nowoczesne oprawy pobierają minimalną ilość energii elektrycznej i dlatego mogą być zasilane przez długi okres czasu nie narażając użytkownika na duże koszty. Zastosowanie technologii LED sprawiło, że w trakcie działania wydzielana jest minimalną ilość ciepła. Dzięki temu produkt ten może być zastosowany bezpośrednio na elementach łatwopalnych typu: płyty meblowe, elementy drewniane.
Cechą charakterystyczną opraw Music Line są ich gabaryty. Obudowa jest bardzo płaska, w związku z czym niewiele odstaje od powierzchni zamocowania. Oprawy można montować w tradycyjnych puszkach elektro-instalacyjnych, jak również w otworach Ø 50 wersja MINI lub Ø 60 wersja Standard lub DUO. W wersji STICK istnieje możliwość przyklejenie oprawy bezpośrednio do podłoża za pomocą kleju lub taśmy samoprzylepnej.
Światło, które emitują oprawy Music Line skierowane jest w dwóch płaszczyznach – podstawowej w dół, oraz odbite – boczne, przez co w konstrukcji tej nie widać elementów świetlnych (cechy te zostały objęte zgłoszeniem patentowym).

 

Specyfikacja techniczna:
Napięcie zasilania: 10V DC
Źródło światła: LED
Barwa światła: biały ciepły
Moc: 0,4W
STOPIEŃ OCHRONY : IP66
Rodzaj powierzchni: stop aluminium
Sposób montażu:
- w puszce elektro-instalacyjnej Ø50
- w otworze Ø50

Wymiary: Ø60mm
Żywotność: do 50000h
Okres gwarancji: 24 m-ce

Dane techniczne

Moc [W] 0,4W
Temperatura barwowa [K] 4000K
Napięcie [V] 10V DC
Kolor Aluminium
Materiał stop aluminium
Wysokość 60 mm
Sposób montażu puszka elektro-instal/otwór O50
Szerokość 60 mm
Hermetyczność TAK
Stopień szczelności (IP) IP66
Żywotność [h] do 50000h
Close