Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X
Masz pytanie?

Skontaktuj się z nami!

Tel: 728-831-127
Tel: 81 441-69-15
Masz pytanie napisz : sklep@lumenpro.pl
Chciałbyś wycenić lampy napisz : wyceny@lumenpro.pl
Chciałbyś zareklamować lampę napisz : reklamacje@lumenpro.pl
Chciałbyś zwrócić lampę napisz : zwroty@lumenpro.pl

Obsługa klienta - dział oświetlenia

Dorota Kwiecień
Doradca d/s klienta kluczowego
tel: 728-831-127
email: d.kwiecien@inergia.pl
Agnieszka Klecha
Specjalista d/s sprzedaży internetowej
tel: 728-831-127
email: a.klecha@inergia.pl
sklep@lumenpro.pl
Agata Golik
Specjalista d/s sprzedaży internetowej,
sprzedaż Allegro
tel: 728-831-127
email: a.golik@inergia.pl

Dział logistyki

Dominik Rybczyński
Specjalista d/s sprzedaży internetowej, wysyłki
tel: 728-831-127
email: a.rybczynski@inergia.pl

Obsługa klienta - dział osprzętu

Michał Nowodziński
Osprzęt , aparatura modułowa
tel: 728-831-127
email: m.nowodzinski@inergia.pl

Informatyk

Rafał Tatara
Informatyk, sprawy techniczne
tel: 728-831-127
email: r.tatara@inergia.pl

Dział zwrotów i reklamacji

Joanna Tarkowska
Z-ca kierownika
Reklamacje , zwroty, rozliczenia
tel: 728-831-127
email: j.tarkowska@inergia.pl
reklamacje@lumenpro.pl
zwroty@lumenpro.pl
korekty@lumenpro.pl

Kierownik sklepu internetowego

Małgorzata Wawszczak
Kierownik sklepu internetowego
tel: 728-831-127
email: m.wawszczak@inergia.pl

Close