Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

BEZPIECZEŃSTWO

Bezpieczeństwo transakcji w Internecie jest stawiane często jako główny minus tej formy zakupów. Często słyszy się o przypadkach naciągnięcia klienta na wirtualne zakupy za prawdziwe pieniądze. Gdy szukamy swych praw okazuje się, że platforma pośrednicząca w transakcji, umywa od tego ręce mówiąc, że nie bierze odpowiedzialności za czyjąś nieuczciwość. I tu jest podstawowa różnica pomiędzy sklepem internetowym, a platformą handlową. My jesteśmy stroną transakcji i bierzemy pełną odpowiedzialność za sprzedawany towar. Nasze dane są w pełni dostępne i klient wie, z kim zawiera transakcję. Rozwój firmy w Internecie to ciągłe budowanie zaufania i my chcemy to zrobić razem z Państwem, nikogo nie pozostawiając bez pomocy w trudnej sytuacji. 


ZAUFANE OPINIE KLIENTÓW

Nasze sklepy pokazują także na stronie głównej uzbierane od 2012 r. komentarze klientów. Komentarze te dotyczą obsługi i funkcjonowania sklepu internetowego więc zapraszamy do zapoznania się z nimi. 

"Zaufane Opinie" to szczególny system zbierania opinii o transakcjach w sklepach internetowych. Komentarze z zielonym znaczkiem są publikowane na podstawie ankiet wypełnianych przez osoby, które złożyły zamówienie on-line w sklepie bez możliwości ich kreowania przez sam sklep. Czytając taką opinię, odwiedzający ma pewność, że informacje o naszym sklepie są wiarygodne i pochodzą od rzeczywistych Klientów.

 

DOSTAWA 

Zakupy poprzez Internet muszą być łatwe, szybkie i przyjemne. Staramy się dostarczyć towar szybko i tanio w każde miejsce na terenie Polski oraz za granicę (po indywidualnych ustaleniach kosztów). Jest to możliwe dzięki współpracujemy z firmą kurierską DPD która jest liderem w świadczeniu wyspecjalizowanych usług transportowych i logistycznych.

 

FORMY PŁATNOŚCI

Proponujemy Państwu następujące formy płatności:

 • Bezpośrednim przelewem na konto firmy INERGIA SP Z O.O. BUDOWLANA 9 20-469 LUBLIN
 •  

  NR KONTA, IBAN, SWIFT

  Płatność w PLN

  ING

  numer konta: 03 1050 1953 1000 0090 3026 7497 

  Płatność EUR (klienci zagraniczni)

  Bank Zachodni WBK

  IBAN:  PL59150015201215201081980000

  SWFT:  WBKPPLPP

  Rachunek USD

   IBAN:  PL15150015201215201002350000

  SWIFT: WBKPPLPP

 

POZOSTAŁE

Poza wspomnianymi wyżej czynnikami, bezpieczne zakupy to szereg działań techniczno-administracyjnych, podejmowanych przez sklep Inergia w celu zapewnienia maksymalnego bezpieczeństwa użytkownikom serwisu lumenpro.pl

 • Działamy jako przejrzyste przedsiębiorstwo. Nasze dane rejestracyjne i inne dane firmowe udostępniamy na stronie "o firmie"
 • Rejestracja w systemie sklepu. Stworzone zostanie konto użytkownika, które będzie dodatkowo zabezpieczone hasłem
 • Bezpieczne serwery
 • Nie gromadzimy danych o posiadaczach kart kredytowych
 • Sprawdzanie naszych Dostawców przed rozpoczęciem współpracy

Jako twórcy i pracownicy sklepu internetowego LumenPro chcemy oświadczyć, że dokładamy wszystkich możliwych starań, aby zakupy w naszym sklepie były bezpieczne i przyjazne dla użytkowników. W przypadku jakichkolwiek wątpliwości - prosimy o kontakt. Państwa opinia jest dla nas najważniejsza.


Życzymy udanych i bezpiecznych zakupów


Close