Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Towary zamówione w sklepie internetowym LumenPro.pl dostarczane są przez firmy kurierskie GLS lub DHL

Aktualny (stan na 24.02.2020 roku) cennik
 kosztów transportu przedstawia poniższa tabela:

 

Sposób dostawy

Całkowity koszt dostawy na terenie RP
(zawiera VAT)

Czas dostawy*

Darmowa przesyłka

na terenie RP ***

Przesyłka kurierska
(przedpłata)

 

14,99 zł

24 h 

Zamówienie powyżej 300 zł

Przesyłka kurierska
(płatność przy odbiorze**)

 

25,00 zł

24 h 

Zamówienie powyżej 500 zł

 

*    Podany w tabeli czas dostawy liczony jest od momentu przekazania przesyłki kurierowi. Czas dostępności towarów jest widoczny przy każdym produkcie w momencie zamówienia.


**   Maksymalna wartość zamówienia przy płatności przy odbiorze to 6000,00 PLN brutto. Darmowa

 

***  Darmowa przesyłka nie obowiązuje przy zamówieniach powyżej 30kg , gdy gabaryt przesyłki jest niestandardowy lub przesyłka musi być wysłana na palecie. Darmowa wysyłka jest realizowana tylko na terenie Polski. Skontaktuj się z nami w celu ustalenia kosztów przesyłki. 

 

 1. Informacje dotyczące ustalenia kosztów przesyłki niestandardowej udzielane są za pośrednictwem poczty elektronicznej i pod numerem telefonu wskazanych w § 4 pkt 9 niniejszego regulaminu.

 2. Koszty transportu dopisywane są na dokumencie sprzedaży, jako pozycja 'Usługa transportowa".

 3. Przy każdym towarze dostępnym w naszym sklepie, obok ceny widnieje informacja o jego aktualnej dostępności (towar dostępny - ilość dni realizacji zamówienia np. 2-14 dni, "towar na zamówienie").

 4. Na czas dostarczenia zamówionego towaru do Klienta składa się:

 • W przypadku towarów dostępnych na zamówienie – czas oczekiwania na realizację zamówienia u producenta – o czasie tym Klient zostanie poinformowany przez pracownika sklepu internetowego LumenPro,

 • Czas realizacji zamówienia – kompletowanie przesyłki, oczekiwanie na zaksięgowanie płatności, wystawienie dokumentu sprzedaży, spakowanie paczki.

 • Czas dostawy przesyłki przez firmę kurierską.

 

 1. W chwili wysłania paczki z naszego magazynu, Klient otrzymuje informację mailem z numerem przesyłki.

 2. W przypadku zamówień z opcją odbioru osobistego, pracownik sklepu internetowego LumenPro skontaktuje się z Klientem, w celu ustalenia terminu i miejsca odbioru. Odbioru osobistego można dokonać w siedzibie firmy Inergia Sp. z o.o. 

 3. Sklep przekaże Klientowi pisemne potwierdzenie zawaracia umowy najpóźniej w chwili dostarczenia zamówionego towaru. Potwierdzenie obejmować bedzie informacje, o których mowa w art. 12. ust. 1 Ustawy z dnia 30 maja 2014 roku o prawach konsumenta.

 4. Po dokonaniu odbioru przesyłki zaleca się, aby Klient w obecności Kuriera otworzył paczkę i sprawdził czy jej zawartość zgadza się z zamówieniem oraz czy produkty nie są uszkodzone. W przypadku stwierdzenia uszkodzeń towaru spisanie protokołu w obecności kuriera (odpowiedni druk reklamacyjny powinien posiadać przy sobie pracownik firmy kurierskiej), będzie podstawą rozpatrzenia reklamacji. Prosimy również w takiej sytuacji niezwłocznie skontaktować się ze sklepem.

WAŻNE - sprawdzenia stanu przesyłki i ewentualnego określenia charakteru naruszenia lub zniszczenia opakowania należy dokonać w obecności pracownika firmy kurierskiej. W przypadku stwierdzenia jakichkolwiek uszkodzeń wymagane jest sporządzenie stosownego protokołu szkody. Protokół szkody spisany w momencie dostawy przez pracownika firmy kurierskiej będzie podstawą do rozpatrzenia zgłaszanej reklamacji dotyczącej jakości przesyłki i ewentualnego uszkodzenia towaru w trakcie dostawy.

 1. W przypadku stwierdzenia wad zakupionego towaru prosimy o skontaktowanie się z pracownikiem sklepu internetowego LumenPro w celu ustalenia sposobu naprawy, względnie wymiany na taki sam towar pozbawiony wad lub inny. Kontakt możliwy jest całą dobę przez 7 dni w tygodniu za pośrednictwem internetowego formularza dostępnego na stronie internetowej adresem: https://www.lumenpro.pl/content/11-reklamacje-zwroty, lub na adres e-mail:reklamacje@lumenpro.pl lub telefonicznie od poniedziałku do piątku w godzinach od 8.00 do 16.00 pod nr: 728-831-127.  

cennik.jpg

Close