Close

Ostatnie posty

Nowoczesność, wygoda i funkcjonalność, tak bardzo potrzebna w każdym domu -odkurzacze centralne
W dzisiejszych czasach odkurzacze to rzecz niezbędna, realnym i praktycznym wyborem do Twojego domu, wygodne i proste...
kwi 8, 2020
5 pytań, które powinieneś sobie zadać zanim kupisz i zamontujesz lampę wiszącą
Lampy wiszące to jeden z tych rodzajów oświetlenia, który daje naprawdę dużo możliwości i umożliwi Ci idealne...
lut 26, 2020
9 wskazówek jak wybrać idealny kinkiet
Już nie raz pisaliśmy o tym, że kinkiet to jeden z najbardziej uniwersalnych rodzajów lamp, który świetnie odnajdzie...
lut 26, 2020

Nowoczesność, wygoda i funkcjonalność, tak bardzo potrzebna w każdym domu -odkurzacze centralne

Dodano: kwi 8, 2020
W dzisiejszych czasach odkurzacze to rzecz niezbędna, realnym i praktycznym wyborem do Twojego domu, wygodne i proste do użytkowania.
Odkurzacz centralny umieszczony w piwnicy, garażu lub pomieszczeniu gospodarczym ,wbudowany w ściany domu lub podłogi system rur pomogą jeszcze skuteczniej i szybciej oczyścić dom z kurzów i innych zabrudzeń, których chcemy się pozbyć skutecznie.
Dzięki temu rozwiązaniu domownicy dostają możliwość łatwiejszego odkurzania ponieważ nie trzeba nosić ze sobą żadnego ciężkiego urządzenia, ani szukać gniazdek z prądem, a domownik obsługuje tylko lekką rurę ssącą centralnego odkurzacza oraz zestaw końcówek, które pomogą jeszcze bardziej efektywnie zająć się utrzymaniem porządku w domu.
Nowoczesność, wygoda i funkcjonalność, tak bardzo potrzebna w każdym domu -odkurzacze centralne

Innowacja, która uczyni twoje życie łatwiejszym.

Funkcjonalny system chowanego węża, chowa się wewnątrz instalacji ssącej, bez potrzeby stosowania żadnych dodatkowych mechanizmów i urządzeń! Rozwiązanie pozwala optymalnie wykorzystać system centralnego odkurzania.

Doskonałe rozwiązanie do prostego i efektywnego sprzątania.

Wąż ssący, który może być dosłownie w ciągu kilku sekund zassany do wewnątrz ściany dzięki sile ssącej odkurzacza centralnego. Szybkie sprzątanie niewygodnych zanieczyszczeń jest teraz niezwykle proste. Twoje codzienne rutynowe nawyki sprzątania zostaną zrewolucjonizowane dzięki dostępności odkurzacza centralnego i szybkości jego użycia.

Retraflex

  • Prosty w użyciu

Z wężem ssącym, który zawsze pozostaje w zasięgu ręki, sprzątanie staje się dziecięcą zabawą. Dzięki sile ssącej odkurzacza centralnego można go wygodnie przechowywać w ścianie, wewnątrz instalacji ssącej

  • Szybkość

W każdej chwili możesz wyciągnąć wąż o wymaganej długości a po zakończonym sprzątaniu po prostu, w ciągu kilku sekund zassać go do wewnątrz ściany i po kłopocie, brud zniknął!

  • Gwarancja jakości

Jedyny system zaprojektowany i przeznaczony do europejskich technologii budowania domów. Elementy systemu podlegają pełnej 3-letniej gwarancji.

  • Efektywność

Wąż ssący w każdym gnieździe sprawia, że odkurzacz centralny jest szybko dostępny, bez potrzeby przynoszenia zwoju węża jak to ma miejsce w przypadku tradycyjnych instalacji. Możesz w dowolnej chwili go używać, ograniczając czas potrzebny na sprzątanie do minimum.To rozwiązanie idealne do codziennego usuwania wszelkich zanieczyszczeń, co pozwala utrzymać Twój dom w czystości.

  • Prosta instalacja

Wyposażenie Twojego nowego domu w system chowanego węża jest niezwykle proste. Wystarczy skontaktować się z profesjonalnym instalatorem odkurzaczy centralnych, który przekaże wszystkie niezbędne informacje lub sam wykona instalację ssącą

Zapraszamy do zapoznania się z ofertą

https://www.lumenpro.pl/1109-odkurzacze-centralne

Inergia Sp. z o.o. Budowlana 9 20-469 Lublin

Tel: 728 831 127

Godziny pracy: 8.00–16.00, od poniedziałku do piątku

Obsługa klienta: sklep@lumenpro.pl

Close