Close

Ostatnie posty

7 pomysłów na reflektory na szynie w Twoim domu
Zastanawiasz się, jak wykorzystać reflektory na szynie w swoim domu? I bardzo dobrze! A to dlatego, że ten rodzaj...
sie 7, 2019
2 sposoby na kinkiet ścienny
Kinkiet to element oświetlenia, który często jest niedoceniany podczas planowania rozmieszczenia lamp w danym...
cze 12, 2019
Każdego dnia inna lampa - czy to możliwe?
Przyzwyczailiśmy się do tego, że kupując lampę decydujemy się na sprzęt, który w niezmienionej formie będzie nam...
cze 12, 2019

Masz dość nudnych lampek biurkowych?

Dodano: maj 14, 2019

Masz dość nudnych lampek biurkowych? Twoja pociecha lubi majsterkować i konstruować? A przede wszystkim co te 2 pytania mają ze sobą wspólnego? Wspólna jest odpowiedź: dziecięca lampka biurkowa Bob. To sprzęt, którym ożywisz projekt dziecięcego pokoju i sprawisz swojemu maluchowi wielką radość.

Masz dość nudnych lampek biurkowych?

Niepowtarzalna, oszczędna, funkcjonalna

Unikatowy design lampki przywodzi na myśl konstrukcję rodem z klocków Lego. Lampka kojarzy się z budową, co z pewnością zachwyci każdego małego konstruktora. Nie bez znaczenia pozostają także zastosowane w niej rozwiązania technologiczne. Lampka posiada wbudowane źródło światła LED, które pozwala na oszczędność energii rzędu nawet 80%. Wyposażona została w wygodny przełącznik włącz/wyłącz. Pracę ułatwia możliwość regulacji stopnia jasności na 6 poziomach. Ruchome ramię z kolei pozwala na skierowanie światła w dowolnie wybranym kierunku.

Idealna dla Twojego dziecka

Dzięki lampce biurkowej Bob nauka przy biurku stanie się przyjemniejsza, a zabawa jeszcze bardziej rozrywkowa. Twoja pociecha z pewnością doceni nietuzinkowy design lampki. Ty zaś będziesz mieć pewność, że pracuje, uczy się i bawi w jak najlepszych warunkach. To połączenie obok którego nie możesz przejść obojętnie.

Już teraz przekonaj się, jak łatwo możesz zadbać o radość i dobre zdrowie swojego dziecka. Lampka biurkowa Bob poleca się do każdego pokoju dziecięcego - wypróbuj ją teraz!

https://www.lumenpro.pl/dzieciece/84625-lampka-led-nocna-magic-kids-nilsen-grzybek-pani-gadzet-5902539145816.html

Jak połączyć ze sobą magiczne kolory, spokojny sen i zdrowe oczy? My już odkryliśmy tę tajemnicę i dziś zdradzamy ją Tobie! Lampka nocna dziecięca Magic Kids o kształcie rozkosznego grzybka - to właśnie idealny wybór do sypialni Twojego malucha. Wybór, z którego Twoja pociecha będzie bardzo zadowolona, a Ty bardzo dumny.

Atrakcyjna, wszechstronna, komfortowa

Lampka zachwyci każdego maluchu paletą kolorów. Dzięki systemowi Magic Colors możesz zmienić kolor światła w podstawie lampki. Funkcja Eye Protection dba o oczy Twojej pociechy zapewniając efekt miękkiego światła, a co za tym idzie zapobiegając zmęczeniu wzroku. Nastrojowe światło ułatwi dziecku zasypianie i przejście w głęboki, relaksujący sen. To jednak jeszcze nie wszystko, co może zaoferować Ci ta lampka. Magic Kids może zostać uruchomiona poprzez stuknięcie w klosz. W ciemności każdy szybko i sprawnie zapewni sobie źródło światła. Ponadto lampkę ustawisz w dowolnie wybranym miejscu dzięki wbudowanemu akumulatorowi.

Niezastąpiona w sypialni Twojego dziecka

Lampka nocna Magic Kids da Ci pewność, że prawidłowo dbasz o dobry nastrój, regenerujący sen i zdrowe oczy swojej pociechy. Dzięki niej wszędzie i szybko będziecie mieć dostęp do światła. Pożegnaj nocne koszmary i powitaj magię kolorów, która zachwyci każdego malucha.

Nie zwlekaj i już dzisiaj podejmij dobrą decyzję. Lampka nocna Magic Kids będzie piękną i pożyteczną ozdobą każdej dziecięcej sypialni. Zamów swoją lampkę już teraz!

Close