Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X
Baterie DL2016 3V DURACELL opakowanie 5 sztuk Zobacz większe

Baterie DL2016 3V DURACELL opakowanie 5 sztuk

#ZOSTAŃWDOMU
Kupuj bezpiecznie on-line

5000394132108

Nowy

ikonkaStan w magazynie: 12 szt.

ikonkaWysyłamy w 24 godziny

Dostępny

17,84 zł bruttopodsumowanie

Więcej informacji

Baterie DL2016 3V DURACELL opakowanie 5 sztuk

Jakie baterie alkaliczne u nas znajdziesz?

Baterie alkaliczne od najlepszych producentów.

Postaw na baterie alkaliczne wysokiej jakości, dzięki którym Twoje domowe sprzęty będą działać dłużej. Sprawdź modele od najlepszych producentów.

Wytrzymałe baterie alkaliczne

Czy często zdarza Ci się odnosić wrażenie, że całkiem niedawno wymieniałeś baterię, a dany sprzęt ponownie nie działa? Czy przez Twój dom przewinęły się już setki paluszków? Rozwiąż ten problem raz na zawsze! Wytrzymałe baterie alkaliczne z naszego sklepu zaprzyjaźnią się z Twoim sprzętem elektrycznym na dłużej. Zamiast stawiać na byle jakie rozwiązania z pobliskich marketów, zaopatrz się u nas i miej pewność, że nie będziesz musiał za chwilę biec do sklepu po nowe baterie.

Do wyboru masz pełną gamę baterii od najlepszych producentów. Znajdziesz u nas popularne paluszki czyli baterie AA LR6, baterie AAA LR03 oraz C LR14 i D LR20 o napięciu znamionowym 1,5 V. Baterie posiadają różne pojemności, dzięki czemu wybierzesz produkt, który będzie najlepiej odpowiadał Twoim potrzebom. Każdy z modeli ma doskonałe opinie i plasuje się wysoko w rankingach wysokiej jakości baterii. W połączeniu z rozsądna ceną będzie to zakup, który z pewnością Cię nie zawiedzie.

Gdzie wykorzystasz nasze baterie alkaliczne?

Baterie alkaliczne na co dzień wykorzystasz do różnego rodzaju sprzętów elektrycznych takich jak aparaty fotograficzne, latarki, telefony bezprzewodowe, golarki, gry elektroniczne i wiele innych. Jak widzisz więc, ich zastosowanie jest dosyć szeroki, Ty sam z pewnością niejednokrotnie korzystasz z takich sprzętów w swoim domu. Zanim zmarnujesz czas na  zastanawianie się, gdzie kupić najlepsze baterie czy też na szukanie odpowiednich.

Produkty powiązane

Close