Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X
Adapter do lamp  3-fazowy  biały Zobacz większe

Adapter do lamp 3-fazowy biały

ADP-3-WH

Nowy

Stan w magazynie: 7 szt.

Wysyłamy w 24 godziny

Najbliższa wysyłka za

Dostępny

46,74 zł brutto

Więcej informacji

Adapter do lamp 3-fazowy biały

Adapter zastosowany w dowolnych oprawach, umożliwia umieszczenie ich na szynie, co daje nieograniczone możliwości aranżacji, nawet w nietypowych pomieszczeniach.

Szynoprzewody oświetleniowe będą niezastąpioną pomocą, jeśli postanowisz zamontować w swoich czterech kątach reflektory. Ich lekko industrialny charakter idealnie pasuje do nowoczesnych aranżacji. Oświetlenie szynowe to rewelacyjna technika na niezwykle komfortowe modyfikacje rozlokowania opraw. Dzięki niemu z łatwością stworzysz klimat oraz efekt wskazany na dany moment. Co więcej znajdziesz u nas paletę reflektorów na szynę, które posiadają niezwykle atrakcyjne i szykowne formy.

Ta szyna oświetleniowa, zupełnie tak jak pozostałe, cechuje się trwałością i odpornością mechaniczną. Jest także łatwa w użytkowaniu. Jej prosty w formie design sprawi, że świetnie wpasuje się w każde nowoczesne aranżacje. Dzięki niej podwieszenie reflektorów będzie zupełnie nieskomplikowane. Szynoprzewody oświetleniowe odnajdą się bez problemu zarówno w domowej przestrzeni, jak w miejscu pracy. Nie zwlekaj i przetestuj to funkcjonalne rozwiązanie.

Produkty powiązane

Close