Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Sufitowe hermetyczneJest 28 produktów.

Oprawy led sufitowe hermetyczne dla Twojego domu

Oprawy led sufitowe hermetyczne czy też hermetyczne oczka halogenowe to rozwiązanie dla tych osób, które mają względem oświetlenia nieco większe wymagania. Dlaczego? Ponieważ te wytrzymałe oprawy sufitowe led nadają się idealnie do pomieszczeń o zwiększonej wilgotności powietrza. Mowa tu oczywiście o kuchni, łazience czy nawet saunie, gdzie nasze punktowe oświetlenie doskonale zda egzamin. Już teraz sprawdź pełną ofertę opraw i przekonaj się, że nawet tak mały element daje Ci wiele możliwości aranżacyjnych.

Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów
Pokazuje 1 - 28 z 28 elementów

Oprawy led sufitowe hermetyczne – niezawodne oświetlenie

Oprawy led sufitowe hermetyczne, czy to w postaci zwykłych oczek czy też oczek halogenowych, polecane są przede wszystkim wszędzie tam, gdzie wilgoć mogłaby uszkodzić zwykłe oświetlenie. Ich sekret polega na zastosowaniu podczas produkcji silikonowych uszczelek, a także specjalnego sposobu montażu żarówki LED. Specyficzna konstrukcja sprawia, że nie będą im straszne żadne kuchnie czy łazienki. Wiele osób stosuje je także w saunach czy nawet na basenach. To świetny sposób na niezawodne oświetlenie.

Oprawy led sufitowe hermetyczne – szeroki wybór

Oprawy led sufitowe hermetyczne możesz spotkać w różnych kształtach oraz kolorach. Mając na uwadze Twoją swobodę podczas aranżacji dowolnego pomieszczenia, zadbaliśmy o to, aby wybór oczek zwykłych oraz halogenowych w naszym sklepie był jak największy. Możesz wybierać spośród modeli kwadratowych oraz okrągłych o różnych kolorach oraz o odmiennej stylistyce. Dzięki temu nawet tak drobny i z pozoru mało istotny element wykończeniowy, może nadać pomieszczeniu wyjątkowego charakteru.

Doskonałej jakości oprawy led sufitowe hermetyczne

Aby oczka mogły zachować swoją funkcjonalność i być godnym zaufania oświetleniem w niekorzystnych warunkach, muszą cechować się doskonałą jakością. I właśnie takie modele oczek znajdziesz w naszym sklepie. Cenimy sobie Twoje zaufanie i dokładamy wszelkich starań, aby nigdy go nie zawieść. Już teraz przekonaj się o tym na własną rękę. Wypróbuj oprawy led sufitowe hermetyczne z naszego sklepu.

Close