Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (21 produkty)

Cena

50 zł - 1450 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lampy na zewnątrzJest 21 produktów.

Lampy zewnętrzne sufitowe w domu, ogrodzie oraz na działce

Wbrew nazwie lampy zewnętrzne sufitowe nie zawsze muszą zawisnąć na suficie. To oświetlenie zewnętrzne daje Ci przeróżne możliwości, które możesz wykorzystać na tarasie, balkonie, w altance czy nawet w ogrodzie. Te wyjątkowe lampy wiszące sufitowe zapewnią odpowiednią dawkę oświetlenia, a dodatkowo stworzą niepowtarzalny klimat wszędzie tam, gdzie postanowisz je zamontować. Nie zwlekaj i już teraz sprawdź pełną ofertę.

Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów
Pokazuje 1 - 21 z 21 elementów

Lampy zewnętrzne sufitowe w różnych aranżacjach

Nie tylko wewnątrz, ale także i na zewnątrz domu można tworzyć niepowtarzalne aranżacje z pomocą oświetlenia. Dlatego też nasze lampy zewnętrzne sufitowe posiadają różne formy, kształty i kolory. A to wszystko po to, abyś znalazł swój wymarzony model. Lampy zewnętrzne kute, tradycyjne oraz bardziej nowoczesne, proste i ozdobne, białe i czarne, zabudowane i otwarte – możliwości jest naprawdę wiele. Odnajdź w sobie kreatywność i zaplanuj oświetlenie tarasu czy altany w zupełnie nowym i wyjątkowym stylu.

Lampy zewnętrzne sufitowe z czujnikiem ruchu

Dla fanów praktycznych rozwiązań przygotowaliśmy lampy sufitowe zewnętrzne z czujnikiem ruchu . To oświetlenie pozwoli zaoszczędzić Ci energię elektryczną i przede wszystkim okaże się niezwykle funkcjonalne. Nie będziesz musiał już po ciemku szukać włącznika światła. Nie będziesz musiał także mieć wolnej ręki, aby go użyć. Wystarczy, że znajdziesz się w zasięgu czujnika, a lampa zapali się sama, zapewniając Ci odpowiednią dawkę oświetlenia.

Lampy zewnętrzne sufitowe doskonałej jakości

Oświetlenie zewnętrzne powinno cechować się bardzo dobrą jakością ze względu na niekorzystne warunki jego użytkowania. Lampa poza domem narażona jest na większą ilość czynników mogących ją uszkodzić lub doprowadzić do szybkiego zużywania się. Właśnie dlatego zadbaliśmy o to, aby wszystkie oferowane przez nas modele odznaczały się solidnością i wytrzymałością. Możesz być pewny, że lampy zewnętrzne sufitowe z naszego sklepu to zakup na dłużej niż jeden sezon. Sprawdź już teraz!

Close