Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (1 produkt)

Cena

600 zł - 650 zł

podtynkoweJest 1 produkt.

Lampy sufitowe led podtynkowe dla całego domu

Lampy sufitowe led podtynkowe to rodzaj oświetlenia, które sprawdzi się doskonale niemal w całym domu. Te nieprzeciętne lampy sufitowe do pokoju będę się świetnie prezentować w każdym pomieszczeniu. To schludne i eleganckie rozwiązanie wpasuje się zarówno we wnętrza nowoczesne, klasyczne, jak i retro. Oprawy led sufitowe podtynkowe zaskoczą Cię swoją funkcjonalnością i zainspirują do nowych, niepowtarzalnych aranżacji w Twoim domu.

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji
  • 645,75 zł
    Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym

Pokazuje 1 - 1 z 1 pozycji

Lampy sufitowe led podtynkowe – różne zastosowania

Lampy sufitowe led podtynkowe dają Ci wiele możliwości aranżacyjnych. Po pierwsze mogą oczywiście pełnić rolę tradycyjnego oświetlenia, zastępując klasyczne lampy wiszące. Mogę jednak także pełnić funkcję dekoracyjną. Specyfika ich montażu pozwoli Ci na wykorzystanie ich do oświetlenia precyzyjnie określonego miejsca. Takie wykorzystanie może dać niezwykle oryginalny efekt. Dzięki tym lampom Twój dom może zyskać zupełnie nowy charakter. Z pewnością stanie się miejscem, do którego będziesz lubił wracać.

Lampy sufitowe led podtynkowe – różne modele

Lampy sufitowe led podtynkowe to nie tylko tradycyjne oczka. To cała masa różnego rodzaju modeli, które różnią się od siebie kształtami, kolorami oraz ogólnie pojętą stylistyką. Dzięki temu masz wiele możliwości wyboru. A to oznacza, że znajdziesz lampę, które idealnie wpasuje się do zaplanowanej przez Ciebie lub już istniejącej aranżacji w Twoim domu. Jeśli poszukujesz funkcjonalnego i schludnego rozwiązania, oprawy led sufitowe podtynkowe to produkt warty rozważenia.

Lampy sufitowe led podtynkowe wysokiej jakości

Każdy model oświetlenia, który znajdziesz w naszym sklepie jest produktem o najwyższej jakości. Ważna jest dla nas przede wszystkim Twoja satysfakcja. A jej źródło upatrujemy w udanych zakupach. Nasze oświetlenie to sprzęt, który posłuży Ci przez naprawdę długi czas. Przekonaj się sam! Lampy sufitowe led podtynkowe już czekają na Ciebie w naszym sklepie!

Close