Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (0 produkt)

baterieW tej kategorii nie ma produktów.

Wygodna lampa sufitowa led na baterie

Lampa sufitowa led na baterie to doskonałe rozwiązanie wszędzie tam, gdzie oświetlenie wcześniej nie było planowane. Te poręczne lampy sufitowe do pokoju nie potrzebują dodatkowego zasilania, dzięki czemu możesz umieścić je w praktycznie każdym miejscu. Skorzystaj z ich niesamowitej funkcjonalności i zaplanuj zupełnie nowe oświetlenie w swoim domu. Szybko przekonasz się, jak w wielu miejscach można je wykorzystać.

Lampa sufitowa led na baterie do każdego pomieszczenia

Lampa sufitowa led na baterie to oświetlenie, które doskonale wpasuje się praktycznie do każdego pomieszczenia. Dzięki modnemu, a zarazem uniwersalnemu designowi, lampa taka będzie pięknie się prezentować zarówno w przedpokoju, salonie, kuchni czy nawet łazience. Wszystko zależy od Twojego planu oraz Twojej kreatywności. Już teraz możesz całkowicie odmienić swój dom, dzięki kilku prostym zabiegom w zakresie oświetlenia. Przeglądnij naszą ofertę i już teraz zaplanuj nowe aranżacje.

Lampa sufitowa led na baterie – prosta obsługa

Lampa sufitowa led na baterie nie sprawi Ci wiele problemów podczas montażu oraz obsługi. Zamontujesz ją bezproblemowo w bardzo wielu miejscach, a do jej użytkowania potrzebujesz jedynie zestawu baterii. Dzięki temu nie musi ona się znajdować blisko źródło prądu. Pomoże Ci zatem oświetlić te miejsca, które od dawna skazane były na wieczne ciemności. Zdziwisz się, jak wiele może zmienić tak proste rozwiązanie. Nie zwlekaj i już teraz zastanów się, gdzie możesz je wykorzystać.

Wysokiej jakości lampa sufitowa led na baterie

Przy sprzęcie jakim jest oświetlenie, niezwykle ważna jest jego jakość. Ponieważ używany jest on na co dzień wielokrotnie, musi odznaczać się trwałością i wytrzymałością. Nikt przecież nie chce kupować nowej lampy każdego roku, tylko dlatego że stara się już popsuła. W naszym sklepie znajdziesz tylko towary najwyższej jakości. Lampa sufitowa led na baterie to Twój nowy pomysł na oświetlenie? Koniecznie zrealizuj go z nami!

Close