Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (20 produkty)

Cena

50 zł - 1550 zł

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Ściemnialny

Włącznik

dla chłopcaJest 20 produktów.

Nowoczesny żyrandol do pokoju chłopca

Każdy z nas chce zapewnić swoim pociechom wszystko, co najlepsze. Właśnie dlatego przygotowaliśmy dla Ciebie ofertę żyrandoli do pokoju chłopca, które z pewnością przypadną Wam do gustu. Te nowoczesne lampy sufitowe do pokoju dla dziecka dostarczą Ci całej masy możliwości aranżacyjnych. Dzięki nim bez problemu odmienisz pokój swojego syna. Nowe oświetlenie spełni nie tylko swoją podstawową funkcję, ale stanie się także świetnym gadżetem, dzięki któremu każdy chłopak z przyjemnością będzie przebywać w swoim pokoju.

Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów
Pokazuje 1 - 20 z 20 elementów

Jak wybrać lampę wiszącą do pokoju chłopca?

Zorientuj się przede wszystkim, jakiej mocy oświetlenie jest niezbędne do danego metrażu pokoju. Następnie wybierz te modele, które są dla Ciebie odpowiednie pod względem parametrów technicznych. Żyrandol do pokoju chłopca, który ostatecznie wybierzesz musi podobać się nie tylko Tobie. Pamiętaj, że to Twoja pociecha spędza w swoim pokoju najwięcej czasu. Warto zapytać jej o zdanie i wziąć je na poważnie. Dzięki wspólnemu wyborowi Ty będziesz spokojny, jeśli chodzi o funkcjonalność nowej lampy sufitowej, a Twoje dziecko będzie cieszyć się nowym wystrojem swojego pokoju.

Lampa sufitowa do pokoju chłopca o wysokiej jakości

Nie decyduj się na najtańsze rozwiązanie, jakie tylko wpadnie Ci w ręce. Postaw na wysoką jakość. Lampy sufitowe do pokoju chłopca, które znajdziesz w naszej ofercie to starannie wyselekcjonowane modele oświetlenia, które zapewnią Twojemu dziecko wygodę podczas nauki i zabawy, a Tobie pewność, że jest bezpieczne. Oferujemy Ci sprawdzone rozwiązania, z których będą zadowoleni wszyscy domownicy. Nowy żyrandol do pokoju chłopca? Tylko w naszym sklepie!

Close