Close

Oświetlenie (24 produkty)

PrzemysłoweJest 24 produktów.

Odpowiednia konstrukcja sprawia, że lampy przemysłowe zapewnią bezpieczne oświetlenie terenów zakładowych, instalacji, magazynów, itp. Proponujemy między innymi plafony oraz oprawy do świetlówek liniowych. Przeznaczone są głównie do montażu na suficie, ale niektóre modele sprawdzą się także do instalacji na ścianie. Ich zamontowanie przebiega bardzo sprawnie.

Dostępne w naszej ofercie lampy przemysłowe mogą być wykorzystywane do oświetlenia korytarzy i pomieszczeń biurowych, gospodarczych bądź socjalnych. Część z nich może być też stosowana na zewnątrz, ponieważ odznaczają się wysokim stopniem ochrony IP, co oznacza, że są odporne na zapylenie i wilgoć. Wśród zaproponowanych modeli dominują egzemplarze o prostym, nieskomplikowanym kształcie, wykonane jednak w sposób estetyczny i z dużą precyzją.

Proponowane przez nas oprawy bazują na mocnych materiałach – odpornych na uszkodzenia mechaniczne. Ponadto większość z nich jest przystosowana do zamocowania źródeł światła LED, które pobierają mniej energii elektrycznej, co pozwala na poczynienie oszczędności w zakładach pracy, fabrykach i innych obiektach przemysłowych.

Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Pokazuje 1 - 24 z 24 elementów
Close