Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (251 produkty)

Cena

0 zł - 1950 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Oświetlenie dziecięce Jest 252 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 252 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 252 elementów
Propozycje, które przygotowaliśmy w kolekcji dedykowanej naszym najmłodszym Klientom, to artykuły oświetleniowe, które sprostają zarówno oczekiwaniom nastolatków, jak i tych, którzy dopiero wybierają się do szkoły. Projektanci najlepszych, cenionych na całym świecie marek, dołożyli wszelkich starań, aby w jednym projekcie połączyć wyjątkową trwałość, funkcjonalność i oryginalność. Realizując tak nietypowe projekty, doskonale zdawali sobie sprawę z tego, jak wymagającym odbiorcom będą musieli sprostać. Dlatego przy tworzeniu lamp dziecięcych nie było miejsca na kompromisy.

Po pierwsze – estetyka! Każda lampa to zupełnie inny projekt, świeże spojrzenie na tradycyjne formy oraz próba odnalezienia zupełnie nowych i zarazem zaskakujących realizacji. Produkty te ujmują swoją stonowaną kolorystyką, która nie rozprasza ani przy odrabianiu lekcji, ani tym bardziej przy czytaniu wieczornej lektury. Wręcz przeciwnie – współtworzy sprzyjający wyciszeniu i skupieniu nastrój. Uzupełnieniem jest oczywiście starannie wykonany klosz, który w przypadku wielu modeli oświetlenia biurkowego przyjmuje postać zespolonej z całą obudowa główki.

Po drugie – oryginalność! To dzięki niej wiele z proponowanych lamp pozwala stworzyć w pokoju dziecka prawdziwie baśniowy wystrój! To niezwykle ważne, aby w latach intensywnego wzrostu Malucha stworzyć mu takie warunki otoczenia, które pozwolą na stałe rozbudzanie wyobraźni. Dlatego też w ofercie znalazły się lampy o stojaku w kształcie sowy, słonia, misia lub też innych, niezwykle przyjaznych bohaterów. Również klosze lamp biurkowych i stolikowych zaskakują swoją dekoracyjnością – pozwolą wprowadzić do pokoju wiele ciekawych postaci.

Po trzecie – bezpieczeństwo! Wszyscy rodzice doskonale wiedzą o tym, że ciekawość ich Pociech oraz chęć odkrywania świata i najbliższego otoczenia bywa niekiedy niczym niepohamowana. Dlatego warto zadbać o maksymalne bezpieczeństwo wszystkich elementów tworzących aranżację pokoju dziecięcego. Dotyczy to również lamp. Te, które znalazły się w naszej ofercie zostały w taki sposób wykonane, aby dziecko nie miało bezpośredniego kontaktu z żarówką (dotyczy to przede wszystkim lampek nocnych).
Close