Close

Oświetlenie (61 produkty)

PlafonyJest 61 produktów.

Charakterystyczna płaska forma to znak rozpoznawczy wszystkich plafonów. Ich budowa sprawia, że delikatnie odstają od powierzchni, na której zostały zamontowane, jednocześnie zapewniając bardzo efektowne jej podświetlenie. To właśnie z uwagi na tą niemal „przyległą” do powierzchni formę bardzo dobrze sprawdzają się w niektórych wnętrzach.

Plafony są idealnym rozwiązaniem do łazienek. Optymalnie oświetlają wnętrze, a jednocześnie nie zabierają przestrzeni. Ten model oprawy warto zastosować w pokojach dziecięcych. Wyobraźnia maluchów często nie zna granic, a podczas zabawy w ruch może pójść piłka, skakanka, jak też wiele innych przedmiotów. Przy wiszącej lampie mogą zostać przypadkowo uszkodzone. Plafony o odpowiednim stopniu ochrony IP dobrze będą się sprawdzały na elewacjach budynków, np. do podświetlenia numeru, czy wejścia. Nie ingerują w wygląd fasady, a przy tym zapewniają wysoki poziom funkcjonalności.
Proponujemy w naszej ofercie modele dedykowane do montażu we wnętrzach oraz na zewnątrz. Dajemy możliwość wyboru spośród modeli klasycznych i utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 61 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 61 elementów
Close