Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (57 produkty)

Cena

50 zł - 400 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

PlafonyJest 57 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 57 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 57 elementów

Charakterystyczna płaska forma to znak rozpoznawczy wszystkich plafonów. Ich budowa sprawia, że delikatnie odstają od powierzchni, na której zostały zamontowane, jednocześnie zapewniając bardzo efektowne jej podświetlenie. To właśnie z uwagi na tą niemal „przyległą” do powierzchni formę bardzo dobrze sprawdzają się w niektórych wnętrzach.

Plafony są idealnym rozwiązaniem do łazienek. Optymalnie oświetlają wnętrze, a jednocześnie nie zabierają przestrzeni. Ten model oprawy warto zastosować w pokojach dziecięcych. Wyobraźnia maluchów często nie zna granic, a podczas zabawy w ruch może pójść piłka, skakanka, jak też wiele innych przedmiotów. Przy wiszącej lampie mogą zostać przypadkowo uszkodzone. Plafony o odpowiednim stopniu ochrony IP dobrze będą się sprawdzały na elewacjach budynków, np. do podświetlenia numeru, czy wejścia. Nie ingerują w wygląd fasady, a przy tym zapewniają wysoki poziom funkcjonalności.
Proponujemy w naszej ofercie modele dedykowane do montażu we wnętrzach oraz na zewnątrz. Dajemy możliwość wyboru spośród modeli klasycznych i utrzymanych w nowoczesnej stylistyce.

Close