Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (1142 produkty)

Cena

0 zł - 2650 zł

Na stanie magazynowym

Oczka sufitoweJest 1151 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 1151 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 1151 elementów

ozzo.jpg

Niektóre z nich emitują bardzo wąski strumień światła, tworząc efekt niemal punktowego oświetlenia. Inne, dzięki zastosowaniu odpowiednich rozwiązań konstrukcyjnych, w ciekawy sposób rozpraszają światło, dając tym samym odpowiednie oświetlenie nawet dość dużym powierzchniom użytkowym. Oczka sufitowe sprawdzają się więc zarówno w przestrzeniach o niewielkim metrażu, jak i pokojach dziennych lub salonach. Ich zastosowanie ogranicza jedynie koncepcja architektoniczna oraz pomysłowość inwestora. Każda lampa, która znalazła się w naszej kolekcji, z pewnością może zostać wykorzystana w charakterze dodatkowego źródła światła, tworzącego wyjątkowy nastrój w danym pomieszczeniu. Jednak odpowiednie wykorzystanie układu oczek sufitowych pozwoli im sprawdzić się w roli głównego źródła światła.

Atutem przygotowanej dla Państwa kolekcji jest jej różnorodność. Aktualnie wzbogacają ja zarówno lampy montowane w sufitach podwieszanych (modele podtynkowe), jak i takie, które projektanci wzbogacili ciekawą i rozbudowaną obudową (natynkowe). Niektóre z dostępnych w ofercie artykułów oświetleniowych pozwalają na regulację kąta padania światła, co w szczególny sposób sprawdzi się w przypadku tworzenia nowoczesnych, pełnych gry świateł aranżacji.

W katalogu odnajdą Państwo modele o kształtach owalnych, delikatnych w swojej dekoracyjności oraz bardzo subtelnych w formie. Dostępne są również modele w obudowach o mocnych rysach geometrycznych – prostokątne i kwadratowe – które z pewnością nadadzą wnętrzom charakteru.

Zachęcamy do tego, aby w naszej ofercie poszukiwać nie tylko gotowych rozwiązań, ale i inspiracji. Jesteśmy bowiem całkowicie przekonani, że taka różnorodność lamp – tych nowoczesnych oraz tych klasycznych – pozwoli Państwu na stworzenie aranżacji, w której pojawią się rozwiązania szyte na miarę. Proponujemy także odważne sięganie po artykuły, które wykorzystują oprawy architektoniczne. Bez wątpienia staną się one jednym z najciekawszych akcentów w Państwa domu, jednocześnie wzbogacając całą aranżację swoją dekoracyjnością.

Close