Close

Oświetlenie (860 produkty)

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Lampy biurkowe, stołoweJest 872 produktów.

nilsen.jpg

Poszukując lampki do domowej biblioteczki, prywatnego gabinetu czy też biura, szukamy nie tylko funkcjonalnego oświetlenia, ale również dopasowanego do aranżacji danego pomieszczenia akcentu, który je wzbogaci. W naszym sklepie odnajdą Państwo niezwykle rozbudowaną kolekcję artykułów oświetleniowych, które dzięki swojej różnorodności na pewno sprostają Państwa oczekiwaniom. Pragniemy zaznaczyć, że kompletując naszą ofertę zwróciliśmy uwagę na funkcjonalność – stała się ona dla nas kryterium nadrzędnym.

Pragnęliśmy dostarczyć Państwu rozwiązań, które:
- pozwolą regulować intensywność oświetlenia w zależności od indywidualnych potrzeb,
- ustawione na biurku nie zabiorą niezbędnej do pracy przestrzeni blatu,
- bez najmniejszych ograniczeń pozwolą ustawić odpowiedni kąt padania światła.

Wszystkie modele lamp, które obecnie znajdują się w naszej ofercie, spełniają te oczekiwania. Zachęcamy do szczególnego zwrócenia uwagi na propozycje z kategorii „Nowoczesne” oraz „Blatowe”. W obu znajdują się rozwiązania wzbogacone dodatkowymi udogodnieniami, niezwykle przydatnymi w trakcie pracy (np. port USB wbudowany w podstawę lampy, pozwalający na podłączenie i ładowanie urządzeń mobilnych). Nie zapomnieliśmy również o posiadaczach iPhonów, iPodów oraz innych smartfonów – dla nich wyjątkowo ciekawą propozycją okażą się modele z wbudowaną stacją dokującą.

Pamiętaliśmy także o Klientach, którzy poszukują klasycznych i pełnych harmonii rozwiązań do prywatnego gabinetu czy domowej biblioteczki. Z pewnością modele z dekoracyjnym abażurem oraz geometryczną podstawką spełnią ich oczekiwania. Dadzą one dyskretne światło, tworząc tym samym bardzo kameralny nastrój panujący w pomieszczeniu. Będą zachęcały do spokojnej pracy lub relaksu z ulubioną książką w dłoniach.

Jeżeli to jednak dla Państwa wciąż za mało – zachęcamy do poznania lamp z abażurami kryształowymi, materiałowymi lub też modele blatowe – doskonałe m.in. dla pracowni architektonicznych. W ofercie znalazły się także propozycje, które mogą pełnić funkcje lampki nocnej.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 872 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 872 elementów
Close