Close

Oświetlenie (51 produkty)

Cena

100 zł - 2700 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Ozcan


Ozcan przygotował dla Państwa kolekcję lamp futurystycznych. Nie są to tradycyjne artykuły oświetleniowe, po które sięgają Klienci poszukujący klasycznych rozwiązań. Seria marki Ozcan to propozycje dla odważnych, ciekawych świata, niebojących się różnorodności, kontrastów oraz odkrywania zupełnie nowych przestrzeni. Ozcan to także przyszłość branży oświetleniowej – lampy te, dzięki swojej wyjątkowej konstrukcji dynamizują każdą aranżację. Stając się jej sercem zaskakują niejednoznacznością oraz awangardowością. Są więc prawdziwym, współczesnym dziełem sztuki, które może stać się kluczową dekoracją dla naszego domu.

Konstrukcje lamp Ozcan to formy niedefiniowalne – zupełnie nowe, powstałe dzięki niemal nieograniczonej wyobraźni projektantów. W ten sposób zaskakują, urozmaicają aranżację, jak również odświeżają ją swoją niejednoznacznością. Jednak musimy również podkreślić, że wykorzystanie tak nietypowych kształtów nie przeszkodziło producentowi w zaoferowaniu Klientom lamp o wyjątkowej funkcjonalności – doskonale dopasowanym kącie padania światła, odpowiedniej jego intensywności oraz rozproszeniu.

W kolekcji znalazły się różnorodne modele kinkietów, plafonów i przede wszystkim dekoracyjnych modeli wiszących. Z pewnością zachowają one swój wyjątkowy wygląd przez lata – o ich trwałości decyduje wysoka jakość materiałów, które zostały użyte do ich produkcji (akryl, chrom, szkło, stal galwanizowana). Jeżeli więc poszukują Państwo praktycznych i jedynych w swoim rodzaju artykułów – zachęcamy do prześledzenia propozycji marki Ozcan.

Pokazuje 1 - 51 z 51 elementów
Pokazuje 1 - 51 z 51 elementów
Close