Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (438 produkty)

Cena

50 zł - 5200 zł

Na stanie magazynowym

Lampy stojąceJest 444 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 444 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 444 elementów

Odpowiednie ustawienie wszystkich źródeł światła w pomieszczeniu, to jedno z najważniejszych wyzwań, jakie stoją przed każdą osobą dekorującą wnętrze swojego domu czy mieszkania. Oferujemy Państwu designerskie podłogowe lampy stojące, które doskonale sprawdzą się zarówno jako oświetlenie punktowe, jak i dekoracyjne.

Nie każde pomieszczenie jest wystarczająco rozjaśniane przez naturalne źródło światła, a zdarza się również, że oświetlenie ogólne, zainstalowane na suficie nie wystarcza. Wówczas doskonale sprawdzają się właśnie lampy podłogowe, które zapewniają dodatkowe, punktowe źródło światła, tym samym wypełniając braki w odpowiedniej jasności pomieszczenia.

Odpowiednio dobrana aranżacja świetlna poprawia komfort mieszkania i funkcjonowania w pomieszczeniu, a także pozwala nam na wyeksponowanie tych elementów wnętrza, na których nam szczególnie zależy. Nasze produkty pozwolą Państwu na stworzenie rozmaitych scenerii świetlnych. Dzięki wyjątkowym kształtom oraz nowoczesnej formie, dostępne w naszej ofercie podłogowe lampy stojące, same w sobie stanowią oryginalną i niezwykłą ozdobę wnętrza.

Istotne jest aby dobrać design i charakter produktu, do wnętrza, w którym chcemy postawić dodatkowe źródło światła. Nowoczesne rozwiązania sprawdzą się raczej w pomieszczeniach wykończonych w industrialnym, minimalistycznym stylu. Z kolei te o charakterystyce dworkowej, czy rustykalnej, będą doskonale uzupełniać się z pozostałymi elementami wyposażenia, które również zostały wykonane w starodawnym i klasycznym stylu.

Podstawową zaletą każdej podłogowej lampy stojącej jest jej mobilność, a więc możliwość dowolnego przemieszczania je w inne miejsce pomieszczenia. Jeżeli stwierdzimy, że nie pasuje ona już do charakterystyki wnętrza lub też chcielibyśmy uzyskać inny efekt świetlny, to można ją przestawić do innego pokoju, a z oferty naszego sklepu wybrać nowy model, który spełni nasze oczekiwania.

Wśród naszych propozycji znajdą Państwo ponad 100 różnych podłogowych lamp stojących o różnych rozmiarach, różnej stylistyce i wyposażonymi w różne źródła światła. Tak szeroka oferta gwarantuje, że znajdą Państwo u nas produkt spełniający wszystkie oczekiwania.

Close