Close

Oświetlenie (611 produkty)

Cena

0 zł - 7200 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Cleoni


Oryginalna i nieszablonowa forma – to właśnie wyróżnia lampy Cleoni. Wiele z tych artykułów stanowi naturalne przedłużenie aranżacji. Modele nowoczesnych lamp często zostają więc niemal scalone ze stałymi elementami konstrukcyjnymi oraz ciekawymi dodatkami architektonicznymi. Doskonałym tego przykładem może być lampa wykonana na wzór gzymsu, idealnie scalająca się z przestrzenią ściany i rzucająca bardzo wyraziste światło. Z pewnością sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego, wzbogacającego aranżację.
Cleoni to jedna z nielicznych firm wykonująca lampy na zamówienie w Polsce!

Większość kinkietów posiada obudowę wykonaną z masy gipsowej – lekkiej, ale jednocześnie niezwykle trwałej. Wykorzystanie takiego materiału pozwala również osiągnąć strukturę przypominającą kamień naturalny, a tym samym – ukryć oświetlenie za niezwykle ciekawymi dodatkami architektonicznymi.

Jednak w przygotowanej przez markę Cleoni kolekcji znalazły się nie tylko kinkiety z masy gipsowej. Producent ten odważnie sięga także po inne materiały. Wśród licznych propozycji znajdziecie Państwo modele wzbogacone akcentami drewnianymi, bądź wykonanymi ze stali lub szkła (w jednym z dostępnych wariantów kolorystycznych). Wiele z nich zaskakuje żywą i odważną barwą, która z pewnością urozmaici sufitowe aranżacje, wprowadzając do nich odrobinę dekoracyjności. Oczywiście wśród przygotowanych propozycji znajdują się także lampy, które z pewnością okażą się dla Państwa zaskoczeniem. Ich niezwykła i niejednoznaczna forma, jak również zastosowane przez projektantów rozwiązania konstrukcyjne, pozwolą wzbogacić aranżację oryginalnością.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 611 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 611 elementów
Close