Close

Oświetlenie (317 produkty)

Cena

0 zł - 4100 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Włącznik

Lista produktów producenta: Globo


Globo to producent, który z jednej strony wykorzystuje sprawdzone rozwiązania, z drugiej – odważnie poszukuje nowoczesnych form dekoracyjnych. Właśnie dlatego kolekcja lamp, którą tutaj Państwo odnajdą, cechuje się taką różnorodnością. Artykuły te idealnie wkomponują się we wnętrza poszukujące urozmaicenia oraz subtelnej dekoracji, jak również i te, które potrzebują niezwykle funkcjonalnych artykułów oświetleniowych.

Atutem kolekcji Globo jest umiejętne wykorzystanie i połączenie w jednym projekcie rozmaitych materiałów. Dzięki takiemu zabiegowi lampy te nie są nudne i jednostajne w swej stylistyce, zaskakują oryginalnością i ujmują niepowtarzalnością – nawet w realizacjach, w których projektanci czerpali z rozpoznawalnych wzorców.
W ofercie, którą skomponowaliśmy dzięki produktom Globo, odnajdą Państwo lampy biurkowe, kinkiety, plafony oraz modele wiszące. Taka różnorodność to także gwarancja odnalezienia w pełni dopasowanego do indywidualnych potrzeb rozwiązania.

Producent, przygotowując konkretne realizacje, dużo uwagi zwrócił na funkcjonalność i trwałość artykułów oświetleniowych. Dlatego też dzisiaj ujmują one praktycznością. Każda lampa tworzona była w oparciu o starannie dobrane materiały, które zapewniają jej estetyczny i elegancki wygląd. Ze szczegółową specyfikacją techniczną mogą się Państwo zapoznać na podstronie danego produktu. Zadbaliśmy o to, aby znalazły się tam również wszelkie informacje dotyczące regulacji kąta padania światła (jeżeli dany model lampy na ową pozwala), bądź też źródła światła.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 317 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 317 elementów
Close