Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (0 produkt)

Lista produktów producenta: Manamana


O wyjątkowości serii rozwiązań zaproponowanych przez markę Manamana świadczy przede wszystkim umiejętność świeżego spojrzenia na oświetlenie. Projektanci nie starali się tworzyć zupełnie nowych, oderwanych od tradycji rozwiązań, ale odważnie sięgnęli po bardzo proste i jednocześnie sprawdzone kształty. Półkoliste klosze nie stanowią żadnego zaskoczenia, jednak w wykonaniu Manamana stają się znakiem rozpoznawczym tej marki.

Producent wykorzystał materiały trwałe, odporne na wszelkiego rodzaju zarysowania i przetarcia, dające doskonały refleks świetlny – odbijające naturalne światło. Dzięki temu wszystkie modele lamp z tej serii zachowują swój elegancki wygląd nawet pomimo długotrwałej eksploatacji. Manamana nie obawia się również nachyleń – pozornie znane nam propozycje przedstawia z zupełnie nowej perspektywy. Jak się okazuje – dzięki temu udaje mu się stworzyć prawdziwe dzieła sztuki współczesnej, które są również bardzo praktycznym i dopasowanym do wnętrz oświetleniem.

Oprócz flagowych dla tej marki produktów wzbogaconych półkolistymi kloszami, w ofercie znalazły się również modele o bardzo finezyjnych kształtach. Wiele z zaprezentowanych propozycji dostępnych jest zarówno w postaci modeli wiszących, jak również podwieszanych do sufitu (model zbliżony do tradycyjnego plafonu). Dzięki temu z tego typy oświetlenia oraz tak wyjątkowo dekoracyjnych lamp mogą skorzystać zarówno pomieszczenia wysokie, jak i niskie. Jesteśmy przekonani, że artykuły te nadadzą pomieszczeniom niezwykle stylowego charakteru.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Close