Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (162 produkty)

Cena

100 zł - 3300 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint/gniazdo

Zinegr źródło światla LED

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Mantra


Oświetlenie nigdy nie powinno być koniecznością – powinno pozostać dla każdej aranżacji orzeźwieniem i urozmaiceniem, grą świateł, które zapewniają nie tylko większą funkcjonalność przestrzeni, ale stają się na niej również dekoracją. Zgodnie z tą ideą od wielu lat swoje nowe realizacje przygotowuje Mantra. Lampy, które odnajdą Państwo pośród licznych propozycji tego producenta zachwycają swoją oryginalnością i jednocześnie ujmują niepowtarzalnością. Wykorzystują one niczym nieograniczoną wyobraźnię projektantów i dzięki niej łączą w jednym projekcie niezwykłe kształty, rozmaite materiały oraz fenomenalne koncepcje. Lampy Mantra to również harmonia między tym, co tradycyjne i dobrze znane, a tym, co nowe i oczekujące na poznanie. Dzięki temu artykuły te są w stanie nie tylko wprowadzić do naszych aranżacji prawdziwą magię światła, ale również niezwykłą dekoracyjność, która stanie się źródłem wyjątkowej metamorfozy całego domu.

W kolekcji, którą przygotowała i nieustannie wzbogaca marka Mantra, brak miejsca na nudę i powtarzalność. Nawet pozornie symetryczne klosze zaskakują niejednoznacznym wykończeniem. Dzięki temu produkty te pozostają wyrazistym akcentem każdej aranżacji. Wiele z nich z pewnością prowadzi do Państwa codzienności niemal pałacową elegancję, podnosząc tym samym estetykę wnętrz. Zachęcamy do tego, aby zaufać tym niepowtarzalnym, wyjątkowym w swej stylistyce i jednocześnie w pełni funkcjonalnym artykułom oświetleniowym.

Jesteśmy przekonani, że także Klienci poszukujący lamp awangardowych odnajdą w tej kategorii dopasowane do swojego estetycznego gustu rozwiązania. Niewątpliwym zaskoczeniem okażą się modele z serii Ora Red, Maui LED, jak również POP Red.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 162 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 162 elementów
Close