Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (471 produkty)

Cena

0 zł - 1550 zł

Na stanie magazynowym

Zinegr źródło światla LED

Stopień szczelności (IP)

Ściemnialny

Lista produktów producenta: Zuma LineRealizacjom tym daleko do tradycyjnego oświetlenia. Te produkty to przede wszystkim propozycje dla tych, którzy stale poszukują wyjątkowości, chcą cieszyć się w swoim codziennym życiu niepowtarzalnością oraz wyrazistością małych dzieł sztuki. Lampy Zuma Line to zupełnie nowe spojrzenie na branżę oświetleniową. Wykorzystują one najnowsze osiągnięcia i strategie produkcyjne, dzięki czemu są w stanie w niezwykle finezyjnych kształtach opraw zamknąć niepodważalną funkcjonalność.

strzalka.pngRealizacjom tym daleko do tradycyjnego oświetlenia. Te produkty to przede wszystkim propozycje dla tych, którzy stale poszukują wyjątkowości, chcą cieszyć się w swoim codziennym życiu niepowtarzalnością oraz wyrazistością małych dzieł sztuki. Lampy Zuma Line to zupełnie nowe spojrzenie na branżę oświetleniową. Wykorzystują one najnowsze osiągnięcia i strategie produkcyjne, dzięki czemu są w stanie w niezwykle finezyjnych kształtach opraw zamknąć niepodważalną funkcjonalność.

Seria przygotowana przez Zuma Line to urzeczywistnienie wyobraźni. Nawet najśmielsze i najbardziej nieprawdopodobne koncepcje aranżacyjne znajdują w ofercie tego producenta swoje miejsce – stają się rzeczywistością, po którą może sięgnąć każdy. Dzięki tak nieprawdopodobnym pomysłom niektóre lampy zdają się unosić w powietrzu, inne – doskonale harmonizują z powierzchniami płaskimi, z których niemal się wynurzają. Jeszcze inne – np. modele podłogowe - stanowią ciekawe urozmaicenie pokojowej aranżacji.

Jeżeli więc poszukują Państwo propozycji nieszablonowych, ciekawych w swej estetyce i jednocześnie w pełni funkcjonalnych, to bez wątpienia lampy Zuma Line przyniosą oczekiwane rozwiązania. W szczególności polecamy modele pełne niejednoznaczności, wykorzystujące awangardowe formy i tworzące nowe kształty.

W ofercie znalazły się oczywiście zarówno warianty wiszące, podłogowe, ścienne (kinkiety), jak i tradycyjne modele sufitowe (nowoczesne plafony). Jesteśmy więc przekonani, że odnajdą Państwo artykuły dopasowane do danej aranżacji.strzalka.png

Więcej
na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 471 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 471 elementów
Close