Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (133 produkty)

Cena

500 zł - 7800 zł

Na stanie magazynowym

Lista produktów producenta: Fabbian


Niektóre z nich pozwolą wprowadzić do wnętrz prostą i pełną harmonii geometrię. Inne – urozmaica aranżację obłościami oraz finezyjnymi kształtami obudowy. Lampy Fabbian to wyjątkowe propozycje, łączące w sobie wiele skrajności i dzięki temu będące realizacją niepowtarzalnych projektów. Wyobraźnia doświadczonych projektantów pozwoliła na połączenie w jednym artykule skrajnych żywiołów: chłodnych, symetrycznych kształtów oraz ciepła intensywnego światła. Dzięki takiemu zestawieniu produkty Fabbian zachwycają, rozbudzają ciekawość i w bardzo oryginalny sposób wzbogacają aranżację. Co istotne – okazują się również bardzo praktycznym dodatkiem do wnętrz – zapewniają odpowiednie rozproszenie światła, a tym samym zwiększają funkcjonalność danej przestrzeni.

Wśród dostępnych propozycji znalazły się zarówno te stonowane, bazujące na prostych kształtach i klasycznych rozwiązaniach, jak i te, które zaskakują awangardowością. Kolekcja Fabbian jest więc doskonałą przestrzenią poszukiwań zarówno dla miłośników harmonii i ładu, jak i wolności urzeczywistnionej w sztuce.
Wszystkie modele zostały wykonane ze starannie wybranych i wyselekcjonowanych materiałów, dzięki którym zyskały niezwykłą trwałość. Możemy więc zapewnić, że lampy te przez długie lata będą wzbogacać Państwa codzienność i cieszyć swoim oryginalnym wyglądem.
W ofercie odnajdą Państwo oczywiście zarówno modele wiszące (sufitowe), podtynkowe, jak również kinkiety i plafony. Każda lampa to wyjątkowo ciekawe uzupełnienie aranżacji. Zachęcamy więc do bliższego przyjrzenia się kolekcji.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 133 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 133 elementów
Close