Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (38 produkty)

Cena

0 zł - 1000 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

AbażuryJest 38 produktów.

Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów
Pokazuje 1 - 38 z 38 elementów
Jeżeli lampa w Twoim mieszkaniu utraciła swój pierwotny blask, stała się niewyraźnym elementem wyposażenia salonu lub sypialni – podaruj jej nowe życie. Jak? To proste – w naszej ofercie odnajdziesz abażury – zarówno te bardzo tradycyjne i klasyczne, jak i te nowoczesne, zaskakujące chociażby swoją odważną kolorystyką. Jesteśmy całkowicie przekonani, że tak z pozoru niewielka zmiana stanie się źródłem wyjątkowej i znaczącej metamorfozy. Sprawdź więc, jakie przygotowaliśmy dla Ciebie propozycje.

Postawiliśmy na niejednoznaczność – to ona jest elementem wspólnym dla wszystkich naszych abażurów. Dzięki niej nawet te z pozoru najbardziej tradycyjne i proste w swojej formie, zaskakują fakturą materiału lub sposobem wykończenia. Niejednoznaczność pozwoliła nam sięgnąć także po niestandardowe warianty kolorystyczne, wzory, które nie są na stałe wpisane w którąkolwiek z tendencji aranżacyjnych oraz kształty, które zaskakują. W ten sposób udało nam się skomponować kolekcję rozwiązań, które doskonale wpisują się w charakter nowoczesnej, kameralnej i stonowanej w swej stylistyce sypialni, jak i rozbudzającego kreatywność, udekorowanego żywą kolorystyką pokoju dziennego.

W katalogu produktów odnajdą Państwo abażury, dzięki którym lampy z pewnością zyskają zupełnie nowy wygląd. Są to artykuły zachowujące prosty, geometryczny kształt, jak również i te, które wykorzystują plisowania lub też inne, dekoracyjne urozmaicenia.

Wszystkie artykuły zostały wykonane z materiałów wyróżniających się szczególną odpornością - tak względem ewentualnych zabrudzeń, jak i upływu czasu. Intensywna kolorystyka tych produktów nie przemija, dzięki czemu przez lata mogą one stanowić jeden z najciekawszych akcentów w aranżacji Państwa domu.

W ofercie znalazły się oczywiście modele klasyczne, okrągłe (zarówno proste, plisowane, jak i wzbogacane dekoracyjnymi przeszyciami lub innymi akcentami), jak i prostokątne. Abażury, które proponujemy, z pewnością sprostają Państwa oczekiwaniom oraz odświeżą estetykę artykułów oświetleniowych w domu, mieszkaniu oraz biurze.
Close