Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (60 produkty)

Cena

0 zł - 300 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Oprawy mebloweJest 60 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 60 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 60 elementów
Jedną z najciekawszych kolekcji artykułów oświetleniowych, które znalazły się w naszej ofercie, są oprawy meblowe. Produkty te nie dają gotowych rozwiązań, ale inspirują do tego, by w bardzo indywidualnym stylu wzbogacać i dekorować aranżacje. Niezależnie od tego, czy takiego oświetlenia wymaga kuchnia, czy też domowa biblioteczka – w naszej kolekcji odnajdą Państwo właściwe rozwiązania.

W szczególny sposób lampy te zalecamy Klientom poszukującym oryginalnych instalacji oświetleniowych, które będą mogli zastosować w kuchni. Każda lampa, która jest obecnie dostępna w ofercie, stanowi doskonałe, dodatkowe źródło światła, sprawdzające się nawet w trakcie najprostszych czynności wykonywanych w trakcie gotowania. Dzięki tym artykułom nie będą Państwo zmuszeni za każdym razem korzystać z oświetlenia głównego – niejednokrotnie wystarczające i o wiele przyjemniejsze okaże się światło punktowe rzucane przez nasze lampy do zabudowy.

O wyjątkowości każdego modelu, znajdującego się w przygotowanej kolekcji, świadczy również fakt, iż lampy te mogą stanowić doskonałe, estetyczne połączenie między meblami a ścianą pomieszczenia, na której zawieszone są szafki – reflektorki idealnie wkomponowują się w przestrzenie narożnikowe, łagodząc je swoja obecnością oraz urozmaicając rzucanym światłem. Dzięki temu także okablowanie oraz elementy instalacyjne pozostają niewidoczne i nie szpecą estetyki całej aranżacji, a nasze artykuły oświetleniowe mogą współgrać z meblami kuchennymi oraz sprzętem w zabudowie. Do wykorzystania proponowanych rozwiązań zachęcamy również ze względu na fakt, iż z pewnością podniosą one funkcjonalność przestrzeni blatu kuchennego, czyniąc go lepiej doświetlonym. W ten sposób przygotowywanie posiłków stanie się jeszcze przyjemniejsze.

Proste kształty, nieskomplikowane obudowy produktów, które znalazły się w tej kolekcji sprawiają, że doskonale wkomponowują się one zarówno w stylistykę mebli nowoczesnych, jak i tradycyjnych. Oczywiście oprócz modeli dających światło punktowe, proponujemy także podłużne lampy podszafkowe, które z pewnością doskonale oświetlą przestrzeń roboczą blatu.
Close