Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (0 produkt)

Lista produktów producenta: GOVENA

Dbamy o każdy detal. Chcemy, by dzięki dostarczanym przez nas rozwiązaniom w Państwa domu zagościła estetyka oraz koncepcyjna harmonia. Dzięki niej wnętrza ujmować będą elegancją oraz perfekcyjnym wykończeniem. Dopełnieniem tego będą nie tylko lampy, ale przede wszystkim artykuły przygotowane przez markę Govena.

Wśród nich odnajdą Państwo:


  • włączniki (pojedyncze, podwójne),

  • ściemniacze dotykowe,

  • gniazda (pojedyncze, podwójne),

  • gniazda telefoniczno-komputerowe,

  • gniazda RTV-SAT.

Wszystkie te artykuły zostały wykonane z najwyższą dbałością o estetykę. Dlatego też idealnie prezentują się w każdym wnętrzu. Wzbogacają je swoją elegancją oraz wyrazistością. Zarówno gniazda, jak i włączniki dostępne są w różnych wariantach kolorystycznych. Mamy więc pewność, że odnajdą Państwo wśród licznych propozycji w pełni dopasowane moduły.

Wszystkie artykuły, które zostały zgromadzone w poniższym asortymencie, przeznaczone są do montażu podtynkowego. Odpowiednio założone staną się estetycznym elementem każdej aranżacji. Pozwolą także na eleganckie wykończenie założonych instalacji oraz okablowania podtynkowego.
Warto również podkreślić, że producent zadbał o zachowanie wyjątkowej odporności – przede wszystkim względem potencjalnych uszkodzeń mechanicznych. Stopień ochrony większości artykułów został zaklasyfikowany jako IP20. Zastosowano również zaciski śrubowe (gniazda podwójne), dzięki czemu montaż poszczególnych akcesoriów jest niezwykle prosty i może zostać bardzo szybko przeprowadzony.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Close