Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (17 produkty)

Cena

50 zł - 800 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Stopień szczelności (IP)

Ściemnialny

Reflektory, naświetlaczeJest 17 produktów.

Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Pokazuje 1 - 17 z 17 elementów
Niezwykle wydajne w swoim działaniu reflektory i naświetlacze to propozycje przygotowane z myślą o przestrzeniach magazynowych, halach, podjazdach czy też parkingach i terenach przydomowych. Intensywne światło o szerokim kącie padania pozwoli oświetlić spory areał, dzięki czemu znacznie zwiększy się funkcjonalność takiej przestrzeni. Lampy, które znalazły się w naszej ofercie, to zarówno modele halogenowe, jak również i ledowe. Większość z nich ma zastosowanie uniwersalne – dzięki niezwykle szczelnej obudowie produkty te mogą być instalowane zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Istotnym atutem jest także neutralna barwa – przyjazna i nierażąca dla oczu.

Wśród naszych propozycji odnajdą Państwo artykuły o wyjątkowo długiej żywotności (sięgającej nawet 40 tys. godzin pracy). To efekt zastosowania materiałów o najwyższym stopniu odporności – tak względem wilgoci, jak i potencjalnych czynników mechanicznych oddziałujących na lampy.

Wszystkie modele dają również możliwość regulacji – tak kąta pomiaru czujnika ruchu, jak i kierunku padania promienia światła. Wewnątrz obudowy zostały zastosowane specjalne odbłyśniki, które ukierunkowują emitowane światło na zewnątrz – zgodnie z indywidualnymi ustawieniami zastosowanymi przez użytkownika. Zapoznając się ze szczegółowymi danymi technicznymi mogą Państwo poznać parametry i funkcjonalność każdego z modeli dostępnych w ofercie. Dotyczy to m.in. ruchomości ich obudowy oraz tonacji rzucanego światła.
Ze względu na zastosowane rozwiązania konstrukcyjne każda lampa, która znalazła się w tej kolekcji, jest w stanie zapewnić optymalne oświetlenie także w trakcie trudnych warunków atmosferycznych, zmniejszających widoczność terenu – np. w trakcie intensywnych opadów lub gęstej mgły.

W katalogu produktów odnajdą Państwo modele o bardzo prostych obudowach wykonanych z aluminium, jak i takie, które zachwycają nowoczesną formą. Jeżeli pragną Państwo estetycznie scalić lampę z elewacją lub ścianą na której zostanie zamontowana, to w szczególny sposób zachęcamy do sięgnięcia po modele z serii Steinel.
Close