Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (79 produkty)

Cena

0 zł - 1000 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

Reflektory, naświetlaczeJest 98 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 98 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 98 elementów

Artykuły, które znajdą Państwo w tej kolekcji to wyjątkowe lampy, które z powodzeniem mogą być wykorzystywane nie tylko na posesjach prywatnych, ale również i podjazdach znajdujących się na terenie przemysłowym. Funkcjonalne reflektory ogrodowe i naświetlacze charakteryzują się szerokim kątem rzucanego przez nie światła, przez co doskonale sprawdzają się w przypadku konieczności oświetlenia terenów o dużej powierzchni użytkowej.

W naszej ofercie odnajdą Państwo dwa rodzaje artykułów oświetleniowych – LED oraz halogenowe. W obu przypadkach są to lampy ogrodowe o bardzo ekonomicznym i wydajnym trybie pracy, przez co ich użytkowanie nie generuje kolosalnych kosztów. Istotną zaletą jest także możliwość dostosowania kąta padania światła do indywidualnych oczekiwań – ruchoma obudowa pozwala na ustawienie reflektora ogrodowego w dogodnej pozycji i w taki sposób, który pozwoli w możliwie jak najbardziej praktyczny sposób oświetlić przestrzeń. Dotyczy to zarówno niewielkich lamp, które można wbić w grunt (za pomocą specjalnego bolca), jak również i naświetlaczy montowanych na elewacji budynku.

Na wprowadzenie do naszej oferty reflektorów i naświetlaczy zdecydowaliśmy się m.in. ze względu na ich szeroki zakres zastosowania. Doskonale odnajdują się one nie tylko w przestrzeni posesji prywatnych, gdzie odpowiadają przede wszystkim za oświetlenie podjazdu lub tarasu. Lampy te bardzo często wykorzystywane są także do atrakcyjnego podświetlenia szyldów bądź powierzchni reklamowych znajdujących się na elewacjach – mogą więc z powodzeniem być wykorzystywane przez klientów biznesowych. Ponadto – z pewnością lampy ogrodowe pozwolą na zastosowanie wielu ciekawych rozwiązań architektonicznych, uwzględniających atrakcyjne podświetlenie filarów, ścian, wnęk czy też innych elementów konstrukcyjnych.

W naszym katalogu produktów oprócz zestawów reflektorów ogrodowych znalazły się także części zamienne, takie jak łączniki ścienne czy bolce ziemne. Zachęcamy więc do wykorzystania naszych artykułów oraz tworzenia indywidualnych aranżacji, odpowiadających Państwa oczekiwaniom.

Close