Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (152 produkty)

Cena

0 zł - 1400 zł

Na stanie magazynowym

Ściemnialny

SłupkiJest 152 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 152 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 152 elementów

Dbamy o to, aby każdy element przydomowej aranżacji przestrzeni pozostawał w całkowitej spójności z estetyką elewacji, stylistyką budynku, jak i przestrzeni go otaczającej. Dlatego też w naszej ofercie nie mogło zabraknąć słupków ogrodowych, które dzięki doskonale zaprojektowanym rozwiązaniom mogą w bardzo elegancki i jednocześnie dekoracyjny sposób oświetlić podjazd bądź chodnik.

Takie lampy ogrodowe, jakie znalazły się w tej kolekcji, to przede wszystkim artykuły, którev znacząco podniosą funkcjonalność danej przestrzeni. Zaprojektowane zostały z myślą o miejscach, które po zmroku wymagają dodatkowego naświetlenia – np. stopnie, podwyższenia, sztuczne skarpy, murki bądź jeszcze inne rozwiązania architektoniczne. Ze względu na to, iż słupki ogrodowe niemal cały czas pozostają narażone na działanie czynników pogodowych (zmienne temperatury, wilgoć, opady atmosferyczne czy też promieniowanie słoneczne) – wykonane zostały z wyjątkowo odpornych tworzyw niewymagających cyklicznej pielęgnacji oraz dodatkowych zabezpieczeń.

W szczególny sposób pragniemy zwrócić Państwa uwagę na modele modernistyczne, wykorzystujące potencjał współczesnego minimalizmu. Chociaż każda lampa z tej serii rezygnuje z dodatkowych zdobień oraz urozmaiconych w swym wykończeniu kloszy, to jednak modele te stanowią doskonale wkomponowany w zieloną przestrzeń element. Prosty kształt słupków ogrodowych w artystyczny sposób przełamuje naturalne nierówności tworzone przez rośliny i inne aranżacje. W ten sposób mają Państwo okazję wprowadzić do przestrzeni przed swoim domem harmonię – równowagę osiągniętą dzięki estetycznej geometrii naszych lamp.

Wszystkie modele dostępne w tej ofercie zostały dokładnie sprawdzone pod kątem szczelności obudowy. Dzięki temu, iż słupki ogrodowe spełniają najwyższe standardy (klasa ochrony – IP44) – mogą przez cały rok wzbogacać przydomową przestrzeń, bez względu na panujące warunki atmosferyczne. Ponadto – staranna selekcja tworzyw, które posłużyły do wykonania lamp, gwarantuje im atrakcyjny i elegancki wygląd nawet po latach eksploatacji.

Close