Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (141 produkty)

Cena

0 zł - 4600 zł

Na stanie magazynowym

Trzonek/gwint/gniazdo

Zinegr źródło światla LED

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Orlicki Design


Ta niezwykła kolekcja łączy w sobie tradycję i nowoczesność. Stanowi pomost łączący różne rzeczywistości, skrajne inspiracje, rozmaite style, kontrastowe materiały oraz kolory. Jest więc idealną propozycją dla wnętrz poszukujących wyrafinowanych, oryginalnych, eleganckich i przyciągających uwagę lamp.
Lampy z kolekcji Orlicki Design to artykuły oświetleniowe, które nie boją się odważnych rozwiązań. Wielokrotnie wykorzystują formy i kształty pozwalające im stworzyć prawdziwy spektakl świateł i cieni. W asortymencie, który skomponowaliśmy, odnajdą więc Państwo zarówno modele stojące (podłogowe), jak również kinkiety, plafony czy lampy wiszące. Żadna z tych propozycji nie jest jednak przewidywalna i nudna. Nie jest też jednoznaczna – każda skrywa w sobie wyjątkowy sekret, którego źródło drzemie w wyobraźni projektanta.
Wiele z tych artykułów doskonale odnajdzie się zarówno w aranżacji tradycyjnej, zgodnej z określonym stylem. Jest również wiele takich, które pozwolą przełamać jednostajność aranżacyjną i wprowadzą do wnętrz odrobinę urozmaicenia i niezwykłości.

Jeżeli poszukują Państwo lampy, którą wyróżnia nowoczesne wzornictwo i która jednocześnie będzie potrafiła wprowadzić do Państwa codzienności odrobinę tradycyjnego spokoju oraz klasycznej elegancji – kolekcja artykułów przygotowanych przez Orlicki Design to z pewnością właściwe miejsce na takie poszukiwania.
Zachęcamy do tego, aby dzięki tym lampom wzbogacać zarówno salony, gabinety, sypialnie, jak i pokoje dzienne czy korytarze.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 141 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 141 elementów
Close