Close

Oświetlenie (59 produkty)

Cena

0 zł - 1450 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: Aquaform


Jedna z nielicznych firm wykonująca oświetlenie na zamówienie w Polsce!
Przedstawiamy poniżej propozycje dla tych, którzy cenią prostotę minimalizmu i poszukują eleganckich, geometrycznych dodatków do wnętrz. Lampy Aquaform to najprostsze bryły przypominające prawdziwe dzieła sztuki. Z tego też względu doskonale odnajdują się w pomieszczeniach, w których ład i harmonia są pierwiastkami współtworzącymi aranżację.

Każda lampa z tej kolekcji to z pewnością wspaniałe wzbogacenie wnętrz biurowych, prywatnych gabinetów, jak również salonów, kuchni czy korytarzy. Różnorodność przygotowanej przez nas kolekcji pozwoli Państwu na dobranie odpowiedniego oświetlenia, w pełni dopasowanego do danej przestrzeni.

Dlaczego Aquaform?
Odpowiedź jest prosta – to oświetlenie jest nie tylko praktyczne, ale przede wszystkim ciekawe. Wprowadzi do wnętrz niezwykłą grę świateł, a tym samym – wzbogaci je rzucanymi refleksami. Okaże się także w pełni funkcjonalnym dopełnieniem aranżacji, dostarczającym światła o odpowiednim natężeniu. Jednak najsilniejszym atutem dla każdej lampy Aquaform jest jej charakterystyczny kształt i minimalistyczna konstrukcja. To dzięki temu idealnie wkomponowują się one w nowoczesne aranżacje.

W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno tradycyjne lampy wiszące, jak również modele ścienne, kinkiety, jak i modele dostosowane do systemów szynowych. Aquaform to niezwykłe bogactwo – całe spektrum różnorodnych możliwości, które pozwolą stworzyć aranżację o której Państwo marzycie. Zachęcamy więc do wybierania modeli nieszablonowych, niejednokrotnie zaskakujących swoją ciekawą konstrukcją, jednak zapewniających doskonałą jakość oświetlenia oraz bardzo przyjemną dla oka barwę i tonację rzucanego światła.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 59 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 59 elementów
Close