Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (4 produkty)

Cena

350 zł - 900 zł

Lampy stołoweJest 4 produktów.

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
 • 379,00 zł
  Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym

 • 577,99 zł
  Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym

 • 898,99 zł
  Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy) Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy)

 • 379,00 zł
  Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym Lampy na zamówienie, zapytaj w dziale handlowym

Pokazuje 1 - 4 z 4 elementów
Dzięki tym wyjątkowym artykułom sprawisz, że praca przy komputerze lub też uzupełnianie firmowej dokumentacji będzie o wiele przyjemniejsze. Zadbasz również o odpowiednie oświetlenie blatu roboczego, co bez wątpienia przełoży się na efektywniejszą i bardziej wydajną pracę. Lampy stołowe to także wspaniałe uzupełnienie dla komody lub stoliczka nocnego – dzięki oryginalnym kształtom oraz zaskakującym w swojej formie rozwiązaniom (np. podstawom imitującym klasyczny kałasznikow lub królika skrytego pod kloszem), te niezwykłe artykuły oświetleniowe okażą się wyrazistymi dla całej aranżacji dekoracjami.

Lampa z kolekcji modeli stołowych – niezależnie od tego czy swoją stylistyką reprezentuje minimalistyczne trendy, czy też pozwala zaczerpnąć z eklektycznej różnorodności – stanowi dla każdej aranżacji niezwykle ważny element. Jako dodatkowe źródło światła może zarówno odpowiadać za właściwe doświetlenie biurka, jak również subtelne rozproszenie światła w całym pomieszczeniu.

Pomimo swych stosunkowo niewielkich wymiarów lampy stolikowe charakteryzują się niezwykłym potencjałem. W przypadku większości modeli klosze zostały wykonane z materiału. Jednak najciekawszym elementem tych artykułów są designerskie podstawy, zaskakujące tematycznymi nawiązaniami, zdecydowaną kolorystyką (oprócz klasycznych podstaw chromowanych, odnajdą Państwo także podstawy złote, czarne czy też białe). Do kolekcji nie obawialiśmy się wprowadzić modeli minimalistycznych, ascetycznych w swojej formie, jak i tych, które dzięki swojej oryginalności tworzą zupełnie nowe trendy w branży oświetleniowej. Wspaniałym tego przykładem może być chociażby lampa MUL T1, która swoją futurystyczną konstrukcją łączy tradycyjne rozwiązania oświetleniowe z industrialną i jednocześnie technologiczną surowością. Jednak wśród naszych propozycji nie zabrakło również i tych, które do wnętrz oraz aranżacji wprowadzą wiele wizualnego ciepła i elegancji. Takim modelem może być m.in. Lapin lub Moon.
Dostępne w naszej kolekcji artykuły oświetleniowe to także wspaniała propozycja na prezent.
Close