Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (3 produkty)

Cena

700 zł - 2950 zł

Lampy podłogoweJest 3 produktów.

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
  • 1 340,00 zł
    Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy) Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy)

  • 2 939,00 zł
    Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy) Realizacja 7-14 dni (do potwierdzenia przez dział handlowy)

  • 729,00 zł
    Realizacja w ciągu tygodnia (do potwierdzenia przez dział handlowy) Realizacja w ciągu tygodnia (do potwierdzenia przez dział handlowy)

Pokazuje 1 - 3 z 3 elementów
Te niezwykłe artykuły oświetleniowe przygotowane zostały z myślą o zaaranżowaniu w obszernym salonie bądź sypialni strefy relaksu – zacisznego kąta, który sprzyjać będzie odprężeniu, spokojnemu i wyciszającemu zatopieniu w ulubionej powieści. Lampy podłogowe, które proponujemy, nie są jednak tylko dodatkowym źródłem światła, z którego możemy skorzystać podczas wieczornej lektury. To fenomenalny dodatek, jak również również serce każdego salonu i prywatnego gabinetu czy domowej biblioteczki. Każdy model urzeka swoją elegancją, oryginalnością, patetycznością zamkniętą w kilku prostych rozwiązaniach architektonicznych. I właśnie dlatego jest w stanie wypełnić sobą niemal każdą przestrzeń.

Niewątpliwym atutem każdej lampy podłogowej, która znalazła się w naszej kolekcji jest pozorna prostota formy. Pozorna, bo bardzo często oparta na minimalizmie, a jednak stanowiąca wyjątkowo wyrazistą dekorację dla wnętrz. Oczywiście projektanci nie zapomnieli także o zapewnianiu funkcjonalności – każdy model pozwala na dostosowanie kąta padania światła do indywidualnych preferencji.

O oryginalności tej kolekcji świadczy również odważne połączenie rozmaitych, kontrastujących w swojej wizualności tworzyw. Lampa wykorzystująca zarówno chłodny w swej estetyce chrom, jak i neutralne szkło lub też zimną stal i ciepły w tonacji materiał klosza stanowi wyjątkowo ciekawy element wyposażenia wnętrz, przyciągający uwagę dzięki umiejętnie wykorzystanemu efektowi kontrastu.

Istotny jest również sam kształt i wielkość klosza. Producenci, bazując na swoim wieloletnim doświadczeniu, zadbali o to, aby w taki sposób rozpraszał on emitowane przez lampę światło, aby we wnętrzach zapanował nastrój sprzyjający odprężeniu, zachęcający do błogiego odpoczynku.
Na podstronach poszczególnych produktów mogą się Państwo zapoznać ze szczegółową specyfikacją techniczną (w tym także z wymiarami) konkretnych modeli. Jesteśmy przekonani, że tak bogata i różnorodna zarazem kolekcja przyniesie oczekiwane rozwiązania i spotka się z Państwa uznaniem.
Close