Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (29 produkty)

Cena

0 zł - 850 zł

Na stanie magazynowym

Stopień szczelności (IP)

Czujniki ruchuJest 29 produktów.

Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów
Pokazuje 1 - 29 z 29 elementów

Dostępne w naszej ofercie czujniki ruchu to urządzenia w pełni kompatybilne z wieloma modelami lamp. Ich podłączenie jest niezwykle proste i nie wymaga przeprogramowywania oraz specjalnego dostosowania instalacji oświetleniowej do danego czujnika. Tego typu rozwiązania zalecamy przede wszystkim w przypadku instalacji zakładanych w miejscach publicznych, użytkowanych okazjonalnie bądź też w ciągach komunikacyjnych – znajdujących się zarówno na zewnątrz, jak i wewnątrz budynków. Funkcjonalne czujniki ruchu pozwolą w sposób ekonomiczny i zarazem oszczędny eksploatować instalację oświetleniową.

Decydując się na zakup czujnika mogą Państwo dopasować jego specyfikację techniczną do indywidualnych oczekiwań – dotyczy to przede wszystkim kąta pomiaru, odległości w jakiej czujnik jest w stanie wykryć wszelką aktywność i automatycznie uruchomić instalację oświetleniową, jak również czasu pracy instalacji (ile sekund lampa zostaje włączona) oraz samego sposobu montażu czujnika – dysponujemy modelami sufitowymi oraz naściennymi. Wszystkie są jednak urządzeniami natynkowymi – montuje się je na powierzchni ściany lub sufitu. Dysponujemy także modelami, które wyczuwają potencjalną aktywność w obszarze 360 stopni – doskonale sprawdzają się m.in. w dużych pomieszczeniach bądź też zainstalowane na rogu ściany, na styku dwóch ciągów komunikacyjnych.

Lampy wzbogacone takim urządzeniem nie tracą na swojej funkcjonalności – wręcz przeciwnie. Wiele z dostępnych modeli posiada wbudowany czujnik zmierzchu, który odpowiada za automatyczne wyłączenie systemu oświetleniowego przy naturalnym świetle dziennym. Ponadto – artykuły te z pewnością uporają się z trudnymi i wymagającymi szczególnej odporności warunkami otoczenia. Świadczy o tym m.in. wysoka klasa ochronności (IP44) oraz szczelności obudowy (II klasa).

Warto również zaznaczyć, że konstrukcja wszystkich czujników została w taki sposób przemyślana, aby ich obecność w żaden sposób nie zakłócała ładu aranżacyjnego. Jesteśmy przekonani, że dzięki tym prostym i estetycznym urządzeniom oświetlenie w Państwa domu lub biurze zyska na funkcjonalności.

Close