Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (25 produkty)

Cena

150 zł - 850 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Ściemnialny

Lampy zewnętrzneJest 25 produktów.

Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Pokazuje 1 - 25 z 25 elementów
Są atrakcyjne, różnorodne, nowoczesne, niejednokrotnie też designerskie. Jednak przede wszystkim są trwałe i dzięki temu przez wiele lat mogą stanowić integralną część danej inwestycji. Lampy zewnętrzne, które znalazły się w naszej ofercie, to propozycje starannie wyselekcjonowane, najlepsze spośród dostępnych na rynku – tak pod względem nieszablonowej estetyki oraz nietypowych wykończeń, jak i trwałości materiałów, z których zostały wykonane. Mogą wzbogacać i dekorować elewację zarówno bardzo nowoczesnych budynków, jak i stanowić atrakcyjne uzupełnienie tych, które już od dekad tworzą miejskie krajobrazy.

Decydując się na utworzenie w naszej ofercie kolekcji lamp zewnętrznych zadbaliśmy o to, aby nie zamykać się w obszarze jakichkolwiek stylów. Dlatego też obecnie nasz asortyment tworzą zarówno modele bardzo surowe w swej formie, niemal industrialne, jak również i te awangardowe – zaskakujące ciekawymi połączeniami, nietypowymi wykończeniami klosza oraz ujmujące pełną funkcjonalnością, którą zyskały dzięki czujnikowi ruchu. Niejedna lampa z tej kolekcji pozostanie niemal niewidocznym za dnia, scalonym z elewacją elementem. Po zmroku zapewni jednak odpowiednie oświetlenie, podnoszące atrakcyjność przestrzeni, jak również poprawiające jej widoczność.

Pragniemy również zaznaczyć, że do produkcji tych artykułów oświetleniowych zostały wykorzystane najlepsze technologie, zapewniające prezentowanym lampom ponadprzeciętną odporność względem zmiennych i szkodliwych czynników atmosferycznych. Wszystkie modele cechują się bardzo wysoką szczelnością obudowy, która chroni je przed niskimi temperaturami oraz wilgocią (klasa ochrony – IP44). Do produkcji tych artykułów oświetleniowych wykorzystano materiały, które nawet po długim czasie eksploatacji, narażone na oddziaływanie zróżnicowanych czynników zewnętrznych, nie tracą na swojej atrakcyjności oraz zachowują pełną trwałość. Jesteśmy więc przekonani, że produkty te znacząco wzbogacą elewacje budynków biurowych, jak i domów oraz posesji prywatnych.
Close