Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (26 produkty)

Cena

50 zł - 550 zł

Na stanie magazynowym

Zintegrowany led

Ściemnialny

Włącznik

Lampy wewnętrzneJest 26 produktów.

Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Pokazuje 1 - 26 z 26 elementów
Jednym z najtrudniejszych i jednocześnie najciekawszych wyzwań aranżacyjnych jest rozplanowanie funkcjonalnego oraz atrakcyjnego wizualnie oświetlenia długich ciągów komunikacyjnych, przedsionków, korytarzy oraz podobnych im przestrzeni wewnętrznych. Lampy, które przygotowywane są z myślą o takich powierzchniach nie mogą rzucać światła rażącego, jaskrawego oraz drażniącego swoją jasnością. Ciepła tonacja oraz subtelna, dopasowana do charakteru wnętrza intensywność rzucanego światła nie może natomiast ograniczać widoczności. Dlatego też decydując się na wykończenie aranżacji wnętrz o takiej specyfice, warto zaufać doświadczonym producentom, których pomysłowość pozwoliła przygotować kolekcje łączące w sobie maksymalną funkcjonalność, trwałość oraz wizualną atrakcyjność.

Każda lampa, która znajduje się wśród naszych propozycji, została dokładnie sprawdzona pod katem wydajności oraz trwałości. Wykonana z takich materiałów, jak chociażby tworzywo ceramiczne, może doskonale prezentować się zarówno na ścianie, jak i suficie.

Jednak najistotniejszym atutem dostępnych modeli jest ich funkcjonalność, a co za tym idzie – zastosowanie rozwiązań pozwalających na oszczędną eksploatację. Większość z naszych propozycji to artykuły wzbogacone czujnikiem ruchu. Dzięki temu doskonale sprawdzają się w ciągach komunikacyjnych oraz pomieszczeniach, z których korzysta się okazjonalnie – np. ze schowków, przejść awaryjnych, klatek schodowych etc. Co istotne – każdy z tych czujników charakteryzuje się bardzo szerokim kątem pomiaru ruchu – jest w stanie wykryć jakąkolwiek aktywność w obszarze nawet 8 metrów (pomiar w 360 stopniach – w przypadku modeli sufitowych). Lampy te zostały również przygotowane do intensywnej eksploatacji – ich szczelne obudowy chronią je przed ewentualnym zapyleniem, a nawet przed wilgocią (stopień ochrony został zaklasyfikowany jako IP44). W przypadku większości z nich możliwe jest dowolne ustawienie czasu świecenia – od 5 do 15 sekund, w zależności od indywidualnych preferencji użytkownika.
Close