Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (230 produkty)

Cena

0 zł - 1100 zł

Na stanie magazynowym

Stopień szczelności (IP)

BiurkoweJest 232 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 232 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 232 elementów

Dzięki naszym produktom zadbasz o odpowiednie warunki codziennej pracy. Niezależnie od tego, czy Twoim podstawowym narzędziem pracy jest laptop, czy też Twoje codzienne obowiązki związane są z uzupełnianiem dokumentacji papierowej – możesz liczyć na dopasowane rozwiązania. Podstawą w Twoim środowisku pracy powinno być odpowiednie oświetlenie – dzięki temu uporasz się z największymi bolączkami, takimi jak: szybko nadchodzące poczucie zmęczenia i dyskomfortu, które przekłada się na złą atmosferę pracy lub rozproszenie wynikające z konieczności ciągłego wytężania wzroku i skupiania go na niedostatecznie doświetlonych detalach.

Lampka biurkowa LED, która w naszej ofercie dostępna jest w postaci różnorodnych modeli, to antidotum na wszystkie, wyżej wymienione niedogodności. Dlaczego? Właściwe oświetlenie blatu biurka światłem nierażącym i niejaskrawym, ale zbliżonym w swojej tonacji do naturalnej i ciepłej barwy światła dziennego, przekłada się na wydajność pracy i dokładność wykonywanych obowiązków. W równym stopniu dotyczy to pracowników biurowych z wieloletnim stażem, jak i uczniów odrabiających lekcje w domowym zaciszu. Lampka biurkowa LED, którą proponujemy, w żaden sposób nie jest szkodliwa dla oczu użytkownika – każdy model posiada taką obudowę (z ruchomymi elementami), która ułatwia ukierunkowanie promienia rzucanego światła.

Wszystkie modele zostały również zaprojektowane i wykonane zgodnie z najwyższymi standardami bezpieczeństwa – chronią oczy przed bezpośrednim kontaktem z emitowanym przez lampkę strumieniem światła, jak również posiadają zabezpieczenia przed kontaktem użytkownika z rozgrzaną żarówką (jest to niezwykle ważne m.in. w przypadku lampek biurkowych LED dla najmłodszych).

W kolekcji, którą dla Państwa przygotowaliśmy, nie zabrakło technologicznych nowinek. Do takich bez wątpienia należą modele lampek biurkowych LED, które w podstawie posiadają wbudowaną stację dokującą. Są to artykuły z serii iStars (stacja dokująca dla iPhona) oraz StarS (kompatybilne ze smartfonami Samsung Galaxy S).

Close