Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (4 produkty)

Cena

550 zł - 1300 zł

Trzonek/gwint/gniazdo

Lista produktów producenta: LampGustaf Markslojd

Dla tych, którzy pragną, aby skandynawska wyobraźnia zagościła w ich domach na stałe, najlepszym rozwiązaniem okażą się lampy LampGustaf Markslojd. Jest w nich to wszystko, co dla Skandynawii najważniejsze – doskonałe połączenie ciepła i chłodu, wykorzystanie najprostszych form, wyrazistych ale i niejednoznacznych kolorów, jak również kształtów, które nie wprowadzają do aranżacji chaosu. Każda lampa LampGustaf Markslojd to gwarancja ładu i harmonii.
Producent ten nie bał się odważnych rozwiązań – zachowując pełen umiar sięgnął jednak po nietypowe połączenia i rozmaite materiały. I to właśnie dzięki temu powstała tak wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju kolekcja artykułów oświetleniowych. Znajdą w niej Państwo zarówno modele o bardzo wyrazistych kształtach, ostrych krawędziach i zdecydowanych połączeniach kolorystycznych, jak i te, które ujmują swoją delikatną obłością, subtelnością przezroczystych tworzyw, jak również wizualną lekkością.

W ofercie znalazły się lampy, które z całkowitą pewnością mogą stanowić główne źródło światła dla sypialni, salonu, pokoju dziennego lub gabinetu czy domowej biblioteczki. Jednak LampGustaf Markslojd nie zapomniał również i o takich realizacjach, które pomogą w stworzeniu odpowiedniego klimatu i nastroju w danym pomieszczeniu. Wiele z kinkietów i modeli ściennych z pewnością sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego.
Zadbaliśmy także i o to, aby w asortymencie znalazły się również modele biurkowe – idealnie wzbogacające gabinety, komody czy stoły.

Chwilowo brak produktów tego producenta w naszym sklepie.

Close