Close

Oświetlenie (11 produkty)

Cena

200 zł - 1900 zł

Trzonek/gwint

Stopień szczelności (IP)

Lista produktów producenta: LampGustaf Markslojd

Dla tych, którzy pragną, aby skandynawska wyobraźnia zagościła w ich domach na stałe, najlepszym rozwiązaniem okażą się lampy LampGustaf Markslojd. Jest w nich to wszystko, co dla Skandynawii najważniejsze – doskonałe połączenie ciepła i chłodu, wykorzystanie najprostszych form, wyrazistych ale i niejednoznacznych kolorów, jak również kształtów, które nie wprowadzają do aranżacji chaosu. Każda lampa LampGustaf Markslojd to gwarancja ładu i harmonii.
Producent ten nie bał się odważnych rozwiązań – zachowując pełen umiar sięgnął jednak po nietypowe połączenia i rozmaite materiały. I to właśnie dzięki temu powstała tak wyjątkowa i jedyna w swoim rodzaju kolekcja artykułów oświetleniowych. Znajdą w niej Państwo zarówno modele o bardzo wyrazistych kształtach, ostrych krawędziach i zdecydowanych połączeniach kolorystycznych, jak i te, które ujmują swoją delikatną obłością, subtelnością przezroczystych tworzyw, jak również wizualną lekkością.

W ofercie znalazły się lampy, które z całkowitą pewnością mogą stanowić główne źródło światła dla sypialni, salonu, pokoju dziennego lub gabinetu czy domowej biblioteczki. Jednak LampGustaf Markslojd nie zapomniał również i o takich realizacjach, które pomogą w stworzeniu odpowiedniego klimatu i nastroju w danym pomieszczeniu. Wiele z kinkietów i modeli ściennych z pewnością sprawdzi się w roli oświetlenia dodatkowego.
Zadbaliśmy także i o to, aby w asortymencie znalazły się również modele biurkowe – idealnie wzbogacające gabinety, komody czy stoły.

Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Pokazuje 1 - 11 z 11 elementów
Close