Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (507 produkty)

Cena

0 zł - 10950 zł

Na stanie magazynowym

Zinegr źródło światla LED

Ściemnialny

Lista produktów producenta: Markslojd


Niezależnie od tego, czy jest to kameralna sypialnia, przestronna jadalnia, rodzinny salon, czy też urządzony w bardzo funkcjonalny sposób gabinet – oświetlenie musi być w pełni dopasowane do charakteru wnętrza oraz przeznaczenia danego pomieszczenia. I zgodnie z tą ideą marka Markslojd przygotowała swoje propozycje. Nie trudno więc zauważyć, że kolekcje cechuje przede wszystkim różnorodność. Jednak wszystkie lampy znajdujące się w tej ofercie łączy jedno – wyjątkowo wyrazisty potencjał oddający to, co najbardziej charakterystyczne dla stylu skandynawskiego. To połączenie wizualnego ciepła z chłodną koncepcją i surową formą. To również łagodne przejście od funkcjonalności do dekoracyjności.

Nowoczesne lampy Markslojd to zarówno oświetlenie ogrodowe, jak i modele przygotowane z myślą o wnętrzach – nowoczesnych i klasycznych. To, czym wyróżniają się te wyjątkowe artykuły, to umiejętne połączenie lekkich i finezyjnych w swej wizualności kształtów z masywnością materiałów, z których zostały wykonane poszczególne elementy prezentowanych wariantów. W szczególny sposób pragniemy polecić Państwu modele, które łączą w sobie estetykę drewnianych akcentów oraz elegancję chromowanej lub wykonanej ze stali obudowy.

W katalogu produktów, oprócz tradycyjnych propozycji oświetleniowych, odnajdą Państwo także artykuły dekoracyjne i lampy Markslojd, wzbogacone motywami zimowymi lub świątecznymi. Są to niezwykle ciekawe dodatki – zarówno dla wnętrz, jak również elewacji budynku oraz jego przestrzeni ogrodowej.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 509 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 509 elementów
Close