Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (69 produkty)

Cena

0 zł - 1200 zł

Na stanie magazynowym

Ściemnialny

InneJest 70 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 70 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 70 elementów
Zawsze unikaliśmy szablonowych rozwiązań, powtarzalności i monotonii, która jest w stanie odebrać oryginalność projektowi o nawet niewiarygodnie dużym potencjale. Dlatego też prócz klasycznych kategorii produktów, które stworzyliśmy by ułatwić Państwu dotarcie do poszczególnych artykułów, zdecydowaliśmy się na utworzenie kategorii mieszanej – takiej, w której miejsce dla siebie odnalazłyby te wszystkie lampy ogrodowe, które wymykają się jednoznacznej kategoryzacji.

W kolekcji tej znalazły się m.in. artykuły sprawdzające się w charakterze oświetlenia punktowego. Mogą być one z powodzeniem zastosowane do podświetlenia stopni, gzymsów, murków, jak również innych elementów architektonicznych. Dzięki ich obecności podniesiona zostanie nie tylko funkcjonalność danej przestrzeni (znacząco poprawi się widoczność poszczególnych elementów), ale również i jej dekoracyjność.

Wyjątkową oryginalność przestrzeni przed domem oraz jej niezwykłą, niemal magiczną atmosferę można zatrzymać dzięki tak subtelnym i jednocześnie znaczącym akcentom, jakimi są artykuły z serii Candle. Mogą one zostać ustawione w dowolnym miejscu – zarówno na murku, parapecie, schodach, werandzie, jak i na stole w ogrodowym zaciszu. Wszędzie tam, dzięki ciepłej i stonowanej barwie światła, wprowadzą odrobinę kameralności przeplatanej nutką tajemniczości i niedopowiedzenia.
Jednak to nie wszystko, bowiem w przygotowanej kategorii miejsce dla siebie odnalazły także wyjątkowe oprawy elewacyjne, zaprojektowane z myślą o montażu w specjalnie dla nich przygotowanych wnękach. Niepowtarzalność tych lamp polega na tym, iż doskonale wtapiają się one w otaczającą je przestrzeń – stają się jej integralną częścią. Niemal niedostrzegalne za dnia, po zmroku urzekają subtelnym światłem rzucanym na chodnik, stopnie schodów bądź elewację. Z pewnością staną się one w pełni dopasowaną dekoracją, która całkowicie odmieni estetykę nawet najbardziej klasycznych rozwiązań architektonicznych.

Dysponujemy także artykułami pomagającymi w montażu nowoczesnych instalacji oświetleniowych. W naszym katalogu odnajdą Państwo m.in. bolce ziemne, kotwy do betonu, jak i listwy zasilające.
Close