Close

Informujemy, że w dniach: 10.01 (czwartek) od godziny 15.00 do dnia 13.01 (niedziela) nasza firma będzie zamknięta.

Państwa korespondencja mailowa wysłana do naszych Pracowników oraz na adresy ogólne Firmy zostanie dostarczona.

Zamówienia złożone w sklepie internetowym LUMENPRO.PL będą realizowane począwszy od poniedziałku 14.01.2019.

Za wszelkie związane z tym niedogodności przepraszamy.

Zespół LUMENPRO.PL

X

Oświetlenie (6287 produkty)

Cena

0 zł - 15000 zł

Na stanie magazynowym

Kolor

Pokaż wszystko Ukryj

Oświetlenie do przedpokojuJest 6301 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 56 z 6301 elementów
Pokazuje 1 - 56 z 6301 elementów
W przedpokojach, korytarzach oraz klatkach schodowych niezwykle rzadko pojawiają się zaskakujące rozwiązania aranżacyjne. Zazwyczaj przestrzenie te zachowane są w bardzo stonowanym stylu, niewyzywającym, ale i nieoddającym tego, co dla danego domu indywidualne. Zapominamy jednak o tym, że miejsca te – chociaż nie pełnią takiej roli jak jadalnia, pokój dzienny, salon czy sypialnia - stanowią przestrzeń reprezentacyjną naszego domu. To właśnie tutaj witamy gości, wprowadzając ich za próg naszego małego, prywatnego świata. Warto więc dołożyć wszelkich starań, aby przestrzeń przedpokoju, czy też korytarza nie tylko zachwycała, ale i stanowiła obiecującą zapowiedź całego domu. Istotną rolę w tworzeniu rozwiązań właściwych dla tak nietypowych miejsc odgrywa oświetlenie. Odpowiednio dobrane pozwoli zadbać zarówno o funkcjonalność, jak i estetykę przedpokoju.

Lampy, które wprowadziliśmy do tej kolekcji, są doskonałą odpowiedzią na poszukiwania naszych Klientów. Są to zarówno modele sufitowe (doskonale odnajdujące się w pomieszczeniach niewysokich), jak i wiszące (idealne dla wysokich korytarzy). Natomiast dla większych przestrzeni dopasowanym rozwiązaniem okażą się lampy stojące (podłogowe).

Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, że w przedsionkach i ciągach komunikacyjnych niejednokrotnie brakuje miejsca na urzeczywistnienie oryginalnych koncepcji aranżacyjnych. Przestrzeń ta musi pozostać przede wszystkim funkcjonalna dla użytkowników. Dlatego też mamy pewność, że właściwie dobrana lampa może stanowić istotne urozmaicenie i wzbogacanie całej przestrzeni, jak również gwarancję jej właściwego oświetlenia.

W naszej ofercie odnajdą Państwo zarówno modele bardzo stonowane, doskonale wkomponowujące się w aranżacje modernistyczne i minimalistyczne, jak i te, które nie boją się awangardy – odważne w kształcie, ciekawe w formie, zaskakujące w zestawieniach kolorystycznych. Jesteśmy przekonani, że w tak bogatym asortymencie odnajdą Państwo właściwe dla swojego domu rozwiązania, które sprostają wszelkim wymaganiom.
Close