Close

Oświetlenie (205 produkty)

Cena

0 zł - 900 zł

Na stanie magazynowym

Stopień szczelności (IP)

Abażury i akcesoriaJest 205 produktów.

na stronę
Pokazuje 1 - 54 z 205 elementów
Pokazuje 1 - 54 z 205 elementów

Dopełnieniem naszej bogatej oferty lamp jest nie mniej pokaźny asortyment akcesoriów. Wśród proponowanych rozwiązań znajdują się między innymi przejściówki (adaptery), złączki hermetyczne, zasilacze opraw i taśm ledowych, kolorowe kable i abażury. Pozwalają dostosować oprawy do indywidualnych potrzeb i preferencji, a dzięki temu stworzyć unikalne oświetlenie.

Wprowadzamy do asortymentu nowe rozwiązania na rynku, jak kable w kolorowych oplotach, które wraz z żarówkami dekoracyjnymi i specjalnymi metalowymi oprawkami mogą stworzyć bardzo nowoczesną lampę do powieszenia w pokoju młodzieżowym czy restauracji. Proponujemy także materiałowe abażury, które fantastycznie rozpraszają światło i tworzą przyjemną aurę. Doskonale nadają się do sypialni lub salonu. Wśród dostępnych produktów nie zabrakło także klasycznych rozwiązań.

Zaletą naszego asortymentu jest nie tylko różnorodność, ale także jakość. Wszystkie dostępne w ofercie produkty to markowe rozwiązania opracowane na bazie doświadczeń i wiedzy producentów.

Close